icon

Nejaká žienka z Humenného??

avatar
4. feb 2021
avatar
4. feb 2021
avatar

Potrebujem
@ariannazara
@slavomira236 potrebujem pomôcť. Už mesiac sa objednávam na EEG a nikto mi tam nedvíha neviete ako to tam funguje teraz na neurológii

4. feb 2021
avatar

Mala by to byt asi príjmová ambulancia

4. feb 2021
avatar

@petka11111 už ste sa objednala? Podarilo sa?

13. feb 2021
avatar

@agikaku nedovolala som sa... Ale už som objednána do Trebišova

13. feb 2021