petka11111
autor@terka402 sedím už 2 hodky a zatiaľ nič 🙄
22. jan 2020
@petka11111 to u ktorého?mna caka piatok zubárka 😭
22. jan 2020
To tam sedíš už 2 hodiny v kabáte? 😁
22. jan 2020
22. jan 2020
Ups bola si zapalit
@dopolbokaodrata
22. jan 2020
petka11111
autorNa chodbe. Dosť chlaadnnoo
22. jan 2020
petka11111
autor@petka11111 a keďže. Sa jedna o obličky tak radšej v kabáte
22. jan 2020
@petka11111 Ja som to dnes u zubára potiahla 1,5hod. Neuveriteľne ma prekvapilo,že tak málo 💃
22. jan 2020

Aj ja sa dnes chystám a som na tom rovnako 😨