Ja zjem vsetky naraz aj ked mam den
tieto nemam rada, lebo mam potrebu ochutnat z kazdeho bonbona a potom ich vela zozerem 😅
@rude_baby Aspoň nie som sama 🙂
😆😆😆
Ja som kyselina na sladké 😆🙄🙄🙄
Toto je tá z Lidla? Ja ju mám vždy v zásobe ako prvú pomoc pri stresovej záťaži 🙂
Bože ja ju milujem
Och, najhoršia bonboniera...
Aj my ho máme veľmi radi
To fakt?? Ved to vsetko chuti rovnako
@kvadrinkaaa prečo najhorsia
Dokazala by som ju zozrat na posedenie 😂😂😂😂
Aj pre mna jedna z najhorších. Hneď za višňami v čokoláde. A to som teda celkom slušný čokohokoľvek. Jednoducho toto nie je môj šálom kávy.
Tak tuto uplne neznasam, tiez sa mi vsetky zdaju rovnake.
Ja som na sladke sice nie na vsetky je jedno co proste ke dmam svoje dni naprikald tak kaslem na vsetko a zeriem to . Je jedno ske proste co mam rada aa anoa j celu bombonieru. No niekto je zade na slane a zje cipse vely balik ja zdr to nedokazem :D
melani19 presne ja čipsy neznasam a vôbec ich nejem ani.. Ale sladke velke kvanta a nvm prestať nvm urobiť stop tomu, aby som konečne mohla schudnúť 😂😂
@domca1508 ja akoze som zacala piect sladke ale zdravo, ale proste ked mam svoje dni musim aspon jedne den . Zatial odklopem nepribrala som ani nic kvoli tomu . Odkedy chudnem . Ale musim . A hned mi je lepsie :D za to cipse jem mozno no mozno raz za dva mesiace . Alebo len ked fakt na to dostanem chut
Ja nelriberem ani z kila naraz sladkého takže to je moja výhoda asi😘

ty kokso môcť tak zjesť tolkoto bonbonov 😂 ja tak max 2