icon

Pre na jeden z najlepších mnaaam😍🍫

avatar

ty kokso môcť tak zjesť tolkoto bonbonov 😂 ja tak max 2

23. máj 2019
avatar

Ja zjem vsetky naraz aj ked mam den

23. máj 2019
avatar

tieto nemam rada, lebo mam potrebu ochutnat z kazdeho bonbona a potom ich vela zozerem 😅

23. máj 2019
avatar

@rude_baby Aspoň nie som sama 🙂

23. máj 2019
avatar

😆😆😆

23. máj 2019
avatar

Ja som kyselina na sladké 😆🙄🙄🙄

23. máj 2019
avatar

Toto je tá z Lidla? Ja ju mám vždy v zásobe ako prvú pomoc pri stresovej záťaži 🙂

23. máj 2019
avatar

Bože ja ju milujem

23. máj 2019
avatar

Och, najhoršia bonboniera...

23. máj 2019
avatar

Aj my ho máme veľmi radi

23. máj 2019
avatar

To fakt?? Ved to vsetko chuti rovnako

23. máj 2019
avatar

@kvadrinkaaa prečo najhorsia

23. máj 2019
avatar

Dokazala by som ju zozrat na posedenie 😂😂😂😂

23. máj 2019
avatar

Aj pre mna jedna z najhorších. Hneď za višňami v čokoláde. A to som teda celkom slušný čokohokoľvek. Jednoducho toto nie je môj šálom kávy.

23. máj 2019
avatar

Tak tuto uplne neznasam, tiez sa mi vsetky zdaju rovnake.

23. máj 2019
avatar

Ja som na sladke sice nie na vsetky je jedno co proste ke dmam svoje dni naprikald tak kaslem na vsetko a zeriem to . Je jedno ske proste co mam rada aa anoa j celu bombonieru. No niekto je zade na slane a zje cipse vely balik ja zdr to nedokazem :D

23. máj 2019
avatar

melani19 presne ja čipsy neznasam a vôbec ich nejem ani.. Ale sladke velke kvanta a nvm prestať nvm urobiť stop tomu, aby som konečne mohla schudnúť 😂😂

23. máj 2019
avatar

@domca1508 ja akoze som zacala piect sladke ale zdravo, ale proste ked mam svoje dni musim aspon jedne den . Zatial odklopem nepribrala som ani nic kvoli tomu . Odkedy chudnem . Ale musim . A hned mi je lepsie :D za to cipse jem mozno no mozno raz za dva mesiace . Alebo len ked fakt na to dostanem chut

23. máj 2019
avatar

Ja nelriberem ani z kila naraz sladkého takže to je moja výhoda asi😘

23. máj 2019