icon

Zajtra TP a aj nástup do nemocky...tak mi držte palce...hádam to pôjde rychlo 😣😕😤😊

avatar

Budem na teba myslieť 🙏💪✊

2. okt 2017
avatar

@julls113 Ďakujem 😘

2. okt 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Peti budem na teba mysliet,ty to das ako par rokov do zadu....Vtedy sme sice bojovali spolu hehe

2. okt 2017
avatar

@boubelka0021 ďakujem 😊 jasné že dám keď som to vtedy dala tak musím 😂

2. okt 2017
avatar

To dáš 😉

2. okt 2017
avatar

Ďakujeme 😁

2. okt 2017