ahojte boli ste niekto egypt , hurgada hotel grand makadi ???
My sme boli v lete, poloprazdny hotel a sluzby tomu zodpovedajuce. Bazeny niektoré nefunkcne, vstup do mora tak ako bolo uvedene, cize neda sa moc v mori kupat, je to da sa povedať mala siet hotelov v pusti a nic viac. Ziadne moznosti nakupov az ked v Hurgade.za mna moc nie, uz by sme tam nesli
Inak to isté vedľajší hotel Makadi Palace. A v ramci Makady bay ešte neodporúčam hotel tia heights makadi bay.
Niet za čo. Aj keď Egypt nie je zlý. Bola som tam 7x a spokojná. Len treba vedieť kam ísť. Ale tiež uz som posledné 3 roky vymenila destinaciu. Tak dobre vyberte niečo iné a užite si to. 😉
My zatial co sme boli spokojny Turecko hotel kumkoy velka spokojnost, uzasne more, sluzby,hotel... Asi zatial naj. Peknu dovolenku a dobry vyber
Krásny hotel, skvelé služby. Ale vstup do mora VEĽMI zlý. Je to časť kde asi 3 hotely vedľa seba majú pláž kde sa do vody vstupuje cez množstvo odumretych koralov. Takze topánky do vody, opatrnosť.