icon

ahojte boli ste niekto egypt , hurgada hotel grand makadi ???

avatar

Krásny hotel, skvelé služby. Ale vstup do mora VEĽMI zlý. Je to časť kde asi 3 hotely vedľa seba majú pláž kde sa do vody vstupuje cez množstvo odumretych koralov. Takze topánky do vody, opatrnosť.

31. okt 2016
avatar

My sme boli v lete, poloprazdny hotel a sluzby tomu zodpovedajuce. Bazeny niektoré nefunkcne, vstup do mora tak ako bolo uvedene, cize neda sa moc v mori kupat, je to da sa povedať mala siet hotelov v pusti a nic viac. Ziadne moznosti nakupov az ked v Hurgade.za mna moc nie, uz by sme tam nesli

31. okt 2016
avatar

Inak to isté vedľajší hotel Makadi Palace. A v ramci Makady bay ešte neodporúčam hotel tia heights makadi bay.

31. okt 2016
avatar

@klescova
@ivaivka78 dakujem vylucili sme nakoniec egypt uplne 😂 posielam ❤️

31. okt 2016
avatar

Niet za čo. Aj keď Egypt nie je zlý. Bola som tam 7x a spokojná. Len treba vedieť kam ísť. Ale tiež uz som posledné 3 roky vymenila destinaciu. Tak dobre vyberte niečo iné a užite si to. 😉

31. okt 2016
avatar

My zatial co sme boli spokojny Turecko hotel kumkoy velka spokojnost, uzasne more, sluzby,hotel... Asi zatial naj. Peknu dovolenku a dobry vyber

31. okt 2016
avatar

@klescova to turecko pozriem , sme zatial rozhodnuty pre taliansko kalabria ale ked ja cim viac ponuk pozeram tym viac nerozhodna som

1. nov 2016
avatar

@petka510 kumkoy bol super, fakt uzasne more skvele sluzby, uzasny hotel a to sme boli S rocnyn drobcom.

1. nov 2016