icon

ahojte zienky , chcela by som sa opytat s akou bankou na svk ste spokojne ? zijem v uk ale chcem si zalozit ucet na slovensku a neviem pre ktoru banku sa rozhodnut , potrebujem aby som mala hlavne internet banking stale k dispozii lebo napriklad sestra ma unicradit bank a to je des a hruza mesacne jej ho niekolko krat zablokuju a musi chodit do banky ... dalej ma zaujima ake su poplatky v bankach kde mate ucet dakujem

avatar
29. aug 2016
avatar

Ja v De a mam zuno
Online bez poplatku

29. aug 2016
avatar

Mesacne poplatky byvaju tak do 1p € pri velkych bankach - Tatrabanka a VUB,ale ked splnis ich podmienky, tj vyuzivas dalsie produkty banky, tak mas zlavu povedzme do 50 %. Skor si pozri banky typu mbank, mozno zuno, tie by mohli mat nizsie poplatky

29. aug 2016
avatar

ja mam slovensku sporitelnu a som spokojna, kedze mam ucet ,,mlady" to je do 28 rokov myslim tak ma to vyjde 2 e mesacne za vedenie uctu s cim som spokojna

29. aug 2016
avatar

Čsob. Predtým Slsp.

29. aug 2016
avatar

CSOB si nedavaj my sme v DE a ak nahodou zablokujes Internetbanking neda sa telefonicky odblokovat iba priamo na pobocke...cize ja som 3x zadala zle udaje a pekne mi ostali peniaze na ucte asi 9 mesiacov kym som sa dotrepala domov...nemohla som s nimi absolutne hybat. Zrusila som ho asi po 12 rokoch konecne a som v Prima Banke...dala som plnu moc rodine ak by nieco znova bolo,ale doteraz nemam problem a platim myslim 3e mesacne...

29. aug 2016
avatar

Fio bez poplatku,q1 výber v mesiaci zdarma v akomkoľvek bankomate

29. aug 2016
avatar

Ja mam Prima banku vedenie uctu 3.90, internet benking a sms o pohyboch zadarmo akurat to nevefia nastavit tak pride sms aj v noci, vyber z ich bankomatu zadarmo z cudzieho 2.50€ jednorazovy vklad na pobocke 50 centov. Sporenie k os.uctu 5% co ale pripisuju mesacne tak na konci je to len tretina. Inak spokojnost mala slecny na pobocke v galante uplne tupe neporadia s nicim. Pekny den.

29. aug 2016
avatar

ja mam mbank a maximalna spokojnost 😉... vsetko riesim len cez net (alebo mobilnu apku) nakolko Mbank nema ani kamenne pobocky... a ucet je bezplatny a daju sa k nemu bezplatne aj sporiace uctu, ku kazdemu bezplatna platobna karta... za mna proste TOP 🙂

29. aug 2016
avatar

@hiva to by mi vyhovovalo 😉dakujem pozriem sa na to

29. aug 2016
avatar

Slsp- to je hlavny üčet, potom iternetovy Zuno /bez poplatku, s kredit.kartou/
a inter.učet Prva stav spor. / tiez bez poplatku, ale je tu aspoň nejaký úrok 0,5% a peniaze sú stale k dispozicii

29. aug 2016
avatar

mBank je fakt super 👌 vsetko vyriesis cez ib👌

29. aug 2016
avatar

@hiva mozem sa spytat aky urok je na tom sporiacom ucte, vdaka

29. aug 2016
avatar

@petka510 urcite to pozri.. j asom mala dlhe roky TB, ale odkedy mam Mbank, tak neriesim vybery... vyberam bezplatne v ktoromkolvek bankomate (nakolko mbank nema svoje) a mam 3 vybery mesacne zadarmo... platim hlavne kartou, ktora je tiez bezplatna a vyuzival aj tie sporiace ucty zadarmo... je na nich urok 0,7 % co je tusim TOP momentalne na SR... akurat ale ked si ho budes zriadovat, mozno to chvilocku dlhsie potrva, lebo sa budes musiet stratnut s ich reprezentantom aby si podpisala papiere... ale potom uz vsetko len cez net... objednavanie karty, otvaranie dalsich uctov.... pripadne v BA v obchodnom centre ma Mbank stanok a tam vies tusim ucet otvorit hned

29. aug 2016
avatar

@hiva akurat si o ucte citam viac , pozdava sa mi to najviac , katra je visa ? ci ? potrebujem aby sa nou dalo platit kdekolvek

29. aug 2016
avatar

@slnieckoevka na emax plus je urok 0,5%, uroky pripisovane mesacne, ale ten urok plati len ked tam mas pod 4.000 eur... ak mas viac, urok je len 0.1%...

29. aug 2016
avatar

hej, karta je visa... a plati vsade... ja chodievam bezne do viedne a vzdy s nou platim 😉... a da sa s nou platit aj cez net 😉

29. aug 2016
avatar

Visa ako kreditna karta plati vsade, pozor na Visu electron...napriklad v DE sa s nou na velmi vela miestach platit neda...

29. aug 2016
avatar

@hiva
@petkovamiruska dakujem koceny idem do Mbank ... a ostatnym tiez dakujem za tip

29. aug 2016
avatar

@hiva preboha to snad aj doma v ponozke by sa viac rozmnozilo, ale vdaka

29. aug 2016
avatar

@slnieckoevka bohuzial, situacia na trhu je momentalne taka, ze okrem stavebneho spoorenia nikde inde vacsi urok nenajdes 😉

29. aug 2016
avatar

ZUNO,bez poplatkov a fungujem cez appku v mobile

29. aug 2016