icon

babule aku kombinaciu farieb budete mat na vianocnom stromceku ?

avatar

bielo cerveny 🙂

5. nov 2015
avatar

Farebny ako kazdy rok, neriadim sa modnymi trendami

5. nov 2015
avatar

Fialovo strieborny

5. nov 2015
avatar

Ja. Vselijaku mam rada farebny a vela musi svietit robim to tak jak mamka robila nam.pekny farebny a krasne svietil a vonal jen my mame umely vela vordela.z toho

5. nov 2015
avatar

Bielosedy

5. nov 2015
avatar

biela červená a drevo

5. nov 2015
avatar

@moni244 presne tak

5. nov 2015
avatar

strieborno cervena

5. nov 2015
avatar
5. nov 2015
avatar

Keďže máme malé mimi budeme mať na stromčeku vsetko čo sa nedá rozbiť 😁 prevazne biela tyrkysova ružová

5. nov 2015
avatar

cerveno zlaty ako uz 5 rokov predtym...a asi taky uz zostane...pre mna ma stromcek aj taku duchovnu hodnotu..kupili sme ho na drobcove prve Vianoce, davam tam nase prve spolocne ozdobky....a obcas dokupim nieco nove...teraz take v kombinacii s drevom kedze klasicke gule sa akosi rozbili 😀

5. nov 2015
avatar

náš bude zlatý + vytiahnem staré ozdoby čo mám od mamky ešte z domu - priesvitné sklenené, mám ich rada 😉

5. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

šialene mnohofarebný 😀

5. nov 2015
avatar

Zlata a zelena-matna,leskla,trblietava🙂

5. nov 2015
avatar

pestrofarebny 🙂 taky sa nam najviac osvedcil 🙂

5. nov 2015
avatar

Ja ešte neviem, ale páči sa mi klasika - červeno-zlatý a veľa svetielok 🙂

5. nov 2015
avatar

červeno zelený

5. nov 2015
avatar

tak akostale -cerveno zlaty

5. nov 2015
avatar

u nasich bielo-bledofialovy a my mnohofarebny 🙂

5. nov 2015
avatar

ja som mala dva roky po sebe fialovo biely tento rok chcem taky zeleno medeny

11. nov 2015
avatar

@annickka ja som sa rozhodla pre cerveno zlaty 😀

11. nov 2015
avatar

pekna aj ta komb...

11. nov 2015