babule aku kombinaciu farieb budete mat na vianocnom stromceku ?
Farebny ako kazdy rok, neriadim sa modnymi trendami
Fialovo strieborny
Ja. Vselijaku mam rada farebny a vela musi svietit robim to tak jak mamka robila nam.pekny farebny a krasne svietil a vonal jen my mame umely vela vordela.z toho
Bielosedy
biela červená a drevo
strieborno cervena
Zlaty
Keďže máme malé mimi budeme mať na stromčeku vsetko čo sa nedá rozbiť 😁 prevazne biela tyrkysova ružová
cerveno zlaty ako uz 5 rokov predtym...a asi taky uz zostane...pre mna ma stromcek aj taku duchovnu hodnotu..kupili sme ho na drobcove prve Vianoce, davam tam nase prve spolocne ozdobky....a obcas dokupim nieco nove...teraz take v kombinacii s drevom kedze klasicke gule sa akosi rozbili 😀
náš bude zlatý + vytiahnem staré ozdoby čo mám od mamky ešte z domu - priesvitné sklenené, mám ich rada 😉
šialene mnohofarebný 😀
Zlata a zelena-matna,leskla,trblietava🙂
pestrofarebny 🙂 taky sa nam najviac osvedcil 🙂
Ja ešte neviem, ale páči sa mi klasika - červeno-zlatý a veľa svetielok 🙂
červeno zelený
tak akostale -cerveno zlaty
u nasich bielo-bledofialovy a my mnohofarebny 🙂
ja som mala dva roky po sebe fialovo biely tento rok chcem taky zeleno medeny
pekna aj ta komb...
bielo cerveny 🙂