icon

kazdy kazdemu leze do prdele

avatar

Nechcem rypat cisto teoreticky ako by to bolo pri SaS?.....sulik mi nevadi😀

17. mar 2016
avatar

@sendy182 asi obracene 😂😂😂

17. mar 2016
avatar

@petka510 ved to....myslim ze to matovic pokazil....

17. mar 2016
avatar

Po tohtoročnych voľbách som si povedala,ze nabudúce uz kaslem na celé voľby,je to úplne zbytočné.

17. mar 2016
avatar

@8291 tak nejak

17. mar 2016