nasla som na nete a pobavilo 😂😂😂vynaliezave deti 👍Jeden den bola moja mama vonku a na starosti ma mal otec. Bolo mi priblizne 2 a pol roka.
Niekto mi daroval malu supravu na caj a bola to moja oblubena hracka.
Otec sedel v obyvacke a pozeral vecerne spravy ked som mu priniesla malu salocku "caju" v ktorej bola iba voda.
Po niekolkych salockach caju a pochvalach ako vynikajuci a chutny caj je, sa moja mama vratila domov.
Otec ju nechal v obyvacke aby sa pozerala ako mu prinesiem salku caju,pretoze to bola predsa tak roztomila scena.
Mama cakala a po chvilke som prisla k otcovi so salkou caju a mama sa pozerala ako ju otec pije.
Potom povedala, (ako iba mama dokaze.. 🙂
Napadlo ta niekedy, ze jedine miesto, kde malá moze zobrat vodu, je zachod? (AK)
parada ja mi sme tak čreli vodu doma na hranie ...xi xi...
Juuuuj veru aj mna si velmi pobavila ;) dakujem ;)