Komentár bol odstránený
sekeru alebo kvietky... ja sa asi pototo 😁😁😁
28. mar 2016
Vôbec netuším kto to je :DD.Ale.zasmiala som sa :D
28. mar 2016
28. mar 2016
sekeru alebo kvietky... ja sa asi pototo 😁😁😁
Vôbec netuším kto to je :DD.Ale.zasmiala som sa :D
Suprový je 😀