rozhodla som pomahat na bazare a byt moderatorkou ... ja pozeram ako puk niektore inzeraty su tu pridane 3-4 roky za nejake 3 eura ... asi som cudna ale ja by som doma tolko nedrzala uz by to bolo v kosi ved ked si to nekupi niekto max do roka aj to je vela asi sa to nepreda ani po 4 cii
presne to som si hovorila aj ja, a tu zrazu sa mi ozvala mamicka, ze chce nieco kupit. som sa cudovala, ale normalne som zabudla, ze to tam mam uz skoro 2 roky. a viete co, mne to doma nezavadia, mam to uskladnene v prazdnom byte a niekomu to predsa len pomohlo. Skor by bolo treba vytriedit tie "predavajuce", ktore veci dostanu a obratom predavaju v bazare.... ale alfonzo ma pravdu. Zeny su rozne 😉
Ja som to vyriesila tak,ze ak by sim to mala dat za nejake drobne radsej vecicky putovali do domova pre deticky.Myslim si,ze sa tam viac zidu ako u mna tie "drobne"!
nuz a potom je dalsi pohlad na vec, ked posledne dva - tri roky dufate, ze este snad pribudne niekto doma a hodi sa to... ak sa to dovtedy nepreda.
@maticap. tu neslo o detske vecicky ... tie som nepozerala skor ma zarazili topanky fakt si to uz podla mna nikto nekupi za euro len preto lebo pani je to luto vyhodit ... alebo pyzama teda nocna kosela mala ju v porodnici , ale v roku 2012 to za take peniaze mam uz novu a modernu neodstavenu 3 roky niekde vo vreci 🙈
Toto som si hovorila aj ja.no ženy sú rôzne. Myslia , že predaju. Keby sa to preriedilo, hneď by tu bol lepší prehľad 🙂