icon

😆😆

avatar

Juuj toto mi segra vždy hovorila,ze som z detského domova 😖 .Alebo ze rumunskí cigani chodili zobrať po domoch a naša mama im dala dve sliepky a oni jej zato dali mňa.som sa narevalaaaa,

21. mar 2016