icon

to pozna asi kazda , mne staci ist von zo synovcom 😂😂

avatar

u nás na dennom poriadku 😀

19. feb 2016
avatar

ja som tak chodila s dvojickami a este zober ma na ruky a kde???? sak v jednej mam jeden bicykel a v druhej druhy a tasku a este ked zobrali aj kocik aj kolobezku k tomu 😀 a formicky do piesku 😀

19. feb 2016