zeny sa smejem sama na sebe 😂kazdy o vajcach , zajacoch a velkej noci a ja okrem muzovych vajcach nemam nic ...pripravene ... odkedy sme v uk vobec tento sviatok neriesim no co my dvaja ... muz v robote deti nemame a este ani len kolac nemam lebo som na diete no to som dopadla ... ale prajem vam krasne velkonocne sviatky
My napodobne, jedinu dekoraciu nemam doma☺
Som na tom podobne 😂 tiež v uk asi preto 😀 ale spravím si suhajdy dnes "lebo možem veď je veľká noc" 😀😀😀
Nie si sama....v praci som si vsetko vyzdobila,vajcia ostuzkovala...ale doma ani tuk nemam....moje dieta riesi iba to ze su prazdniny a ostatok ho netrapi,kolace ma kazdy den(robim v cukrarni) a ja budemv praci v pondelok....
Ja som dnes rozmýšľala, či sa mi oplatí vôbec vyberať veľkonočnú výzdobu z garáže, ale rozhodla som sa ju nechať tam. Však sa nepokazí 🙂 Možno budúcu Veľkú noc budem mať chuť vyzdobovať. Navarila som dnes kapustnicu s hríbami a zemiakový šalát a mäso. Takže u nás to skôr vyzerá, že idú Vianoce 🙂 🙂 🙂
Podobne :D akurat deckam sme symbolicky daco dali inak nic :D naco :D
Peti u nas tak isto, nedavno som par vajec radsej kupila aby som sa nezahanbila keby nahodou dosla kamoska so synom 🙂 a teraz som sernik dopiekla , inak na velky piatok sme zabudli a jedli sunku na ranajky, ze je sviatok sme zistili tak, ze mame slovensku telku a od rana same rozpravky tak moj drahy manzel zahlasil ci nie je nahodou post haha
U nas je to podobne, dokonca sme sa pozvali ku kamaratom, tak ani varit nejdeme 😂