icon

Dobrí deň nevie niektora mamička čo dávajú v pôrodnici aký liek na železo keď máte nedostatok železa . Lebo mne dávali a už neviem čo to bol za liek a mala bi som ho brať ďakujem

avatar

Mne dali Sorbifer, ale pokiaľ viem, ten je na predpis a teda by si ho mala mať predpísaný.

29. aug 2024
avatar

To je určite individuálne. Pozri prepúšťaciu spravu, resp.kontaktuj pôrodnicu. My Ti tu môžeme popísať každý take Fe, čo užíva.

29. aug 2024
avatar

Este maltofer existuje

29. aug 2024
avatar

Práveže preto sa pitam lebo prepúšťaciu spravu som dala môjmu gynekologovy

29. aug 2024
avatar

Zavolať gynekológovi alebo obvodnému lekárovi a poinformovať sa

29. aug 2024