Dobrí deň nevie niektora mamička čo dávajú v pôrodnici aký liek na železo keď máte nedostatok železa . Lebo mne dávali a už neviem čo to bol za liek a mala bi som ho brať ďakujem
To je určite individuálne. Pozri prepúšťaciu spravu, resp.kontaktuj pôrodnicu. My Ti tu môžeme popísať každý take Fe, čo užíva.
29. aug 2024
Este maltofer existuje
29. aug 2024
petra3289
autorPráveže preto sa pitam lebo prepúšťaciu spravu som dala môjmu gynekologovy
29. aug 2024
Zavolať gynekológovi alebo obvodnému lekárovi a poinformovať sa
29. aug 2024
Mne dali Sorbifer, ale pokiaľ viem, ten je na predpis a teda by si ho mala mať predpísaný.