Dobrí deň viem že je to skoro ale mali bude mať na budúci rok už tri roky v októbri mislite že mi ho zoberú v septembri do škôlky ďakujem
Naša malá v rodine bude mať tri v marci a ide už teraz od septembra
Veľmi závisí odkiaľ si. Niekde nevezmú ani 4 ročne, inde vezmú aj 2.5
Treba skúsiť
Taky jsme oktobrove a vzali nas od septembra
Mne prveho oktobroveho pred rokmi vzali, mladsieho min rok novembroveho nevzali kde som chcela, vzali ho vo vedlajsej dedine. Treba skusit
Záleží od toho, kde je tá škôlka a koľko majú detí, či majú dostatočne kapacity... Naša bude mať v januári 3 ide teraz od septembra.. Je to o škôlka na dedine a vzali ju aj do mesta do súkromnej... Takže je tam viacero faktorov... Môžeš iba skúsiť a uvidíš, lebo nikto ti na to 100% neodpovie.. Skús sa spýtať v škôlke 🙂
Syn november,chodil od septembra.
Zalezi aj kde. A aj podmienky prijatia....
ja mam 2 oktobrove deti a obe mi vzali do školky už od septembra. ale zaleži od toho kolko staršich deti sa bude hlasit. či v meste ci na dedine. kamoške napr novembrovu už nevzali vedla v meste. niektore školky prihliadaju na to či je mamička zamestnana či tam chodi starši surodenec a pod… takže v aprili si daj prihlašku a uvidiš