Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
petrinka
14. aug 2010

Klasické bavlnené štvorce- používali sme na začiatku, tak do 3 mesiacov, často sme vymieňali, aby sa neprecikával. Rýchlo schnú, žehlenie dáva zabrať

Baby Lucy Organic Color Velour- mali sme ju z BL najradšej, pomerne rýchlo schla a tak netvrdla. Na deň stačí.

Baby Lucy Bamboo patentky- veľmi dlho schne a po troch praniach nám zhrubla, jeden rad patentiek nám veľmi nevyhovuje, mám pocit, že mu dobre nedrží. Používame len vtedy, keď už iná nie je suchá.

Pop In AIO- ide o plienku na suchý zips s dvoma vkladačkami, ktoré sa pripínajú do nohavičiek s polyuretanovým náterom. Šikovná záložná plienka na krátku cestu von. Kedže nie je objemná, hodím ju do kabelky a hotovo.

Home Made:slight_smile: plienky- som na ne hrdá, lebo predsa len sú moje. Na šitie som sa odhodlala po tom, čo ma úplne nenadchli BL. Strihovo sú podobné ako BL, ale sú tenšie a rýchlejšie schnú. Vrchný materiál je 100% bavlna, vnútro flis. Pri nákupe bambusu a konope (nezdá sa, ale aj tu existuje viacero druhov) do savého jadra som nešetrila, takže sú aj dobre savé.  Trochu tvrdnú, ale dávam do prania ocot, tak to pomáha. Bežne ich používame na deň, dávala som ich aj na noc, kedy som vkladala dve vkladačky, ale stávalo sa, že sa Adam prečúral. 

Little Lamb Bambus- objemnejšia plienka z bambusového jemného froté, nebielená, prírodná. Má prídavnú bambusovú vkladačku a stay dry vložku, takže Adam nemá pocit, že je celú noc v mokrom. Pre nás najideálnejšia plienka na noc. Ešte sa nestalo, že by ju precikal! Nevýhoda je, že dlho schne, ale kedže ju používame len na noc, tak točím stále len 4 kusy.

Little Lamb Mikrovlákno- mäkká, jemná plienka, nie je to prírodný materiál, ale výhodou je, že veľmi rýchlo schne. Dobre saje, tiež má obe vkladačky ako bambuska, používame najmä na deň.

Kapsová plienka Little Lamb- táto plienka je tenučká, objemovo porovnateľná s jednorázovkou. Vnútorná vrstva je flis, ktorý odvádza moč dovnútra, takže na pocit zostáva suchá. K plienke je štvorcová bambusová vkladačka. Plienka je savá vďaka bambusovej vkladačke a super rýchlo schne. Netreba vrchné PULky. Do kapsy je možné vkladať aj iné vkladačky. Kým som plienku nevyskúšala, obávala som sa jej, ale teraz patrí k mojim najobľúbenejším.

Bavlnená Little Lamb- taká plienková klasika, strih ako bambusovka a mikrovlakno, tiez ma dve vkladačky. Schne pomalšie ako mikrovláknová, ale rýchlejšie ako bambus. Savosťou je porovnateľná s mikrovláknom. Nie je na suché zipsy, ale zapínam ju snappi sponkou.

Toto je naša výbava, nemáme veľa značiek, lebo Little Lamb nám doplnili výbavu, sadli nám a už som nehľadala iné druhy.

Čítaj celý článok
petrinka
13. aug 2010
Naša súkromná zoo:slight_smile: 3 fotky
petrinka
13. aug 2010
Už začínam rozmýšlať nad Adamovou prvou narodeninovou tortou:slight_smile:
Zobraz celú správu
petrinka
11. aug 2010
Nase plienky-home made 4 fotky
petrinka
10. aug 2010
Nase latkove plienky 3 fotky