Ahojte,neviete ako to vyzerá s lehátkami v Dunajskej strede, či su beznádejné obsadené, či so sebou mám z domu vziat svoje. Ideme tam po 100 rokoch. Ď.
My si vždy kupujeme a vždy sú voľne.. boli sme teraz dva piatky po sebe.. možno cez víkend by som sa bála ale cez týždeň bez problemov..
18. júl 2023
Z vlastnej skusenosti /nie dnes/ - lehatka sa minu pocas prvej maximalne hodiny od otvorenia. Vezmi svoje