Ahojte,roky som nosila krátke vlasy,ale chcela by som si ich nechať narásť .Niečo čo by podporil ich rast? Obyčajne mi rastú veľmi veľmi pomaly. Vďaka
Popozeraj prípravky s ricínovým olejom....
Ja pouzivam uz dlhodobo cesnakovy sampon od farmasi .. po druhej porode mi tak vyoadli vlasy ze som mala kuty po bokoch vlasy riedke pri 3tehu som uz zacala so samponom a vypadli mi vlasy ale sa mi zda ze rastu rychlejsie yetaz ich amm na vsetky strany kym dorastu ... plus som brala forcapil 3m kuru ...
Co ja viem , jednoducho kazdemu inak rastu vlasy.Na padanie zozenies pripravky ze zacnu rast vlasky aj tam kde nie su.Co sa jedna rastu kazdemu inak.Mne trvalo 2r aby od lopatiek mi narastli po krize.Mam kamosku ktora sa ostriha a za 3 mes ma dlhe .
@berginkan veď práve nechcem nič z instagramu a pod..
@petronelka47 tiež odporúčam ricinovy olej

v lekarni ti poradia. tie instagramove odbornicky su len marketing. trochu pomoct moze ale lepsie je podporit rast aj zvnutra