Ahojte,v ktorom obchode kupujete také malé sáčky na sladkosti pre deti do škôlky?? Vďaka
Tedi
14. aug 2023
Aj ja som kupovala v Tedy
14. aug 2023
Ja som minule vzala v Kauflande... Mali 6 kusov za 0,03€...
14. aug 2023
sacky na sladkosti? A naco? nejak si sedim na kabli...
14. aug 2023
Teddi alebo v tescu som videla
14. aug 2023
petronelka47
autor@elanor žeby som do nich niečo zabalila?
14. aug 2023
@petronelka47 to mi je jasne, ze si s nimi nevytieras one na zachode. 🙄
14. aug 2023
Papiernictvo kik tedy