icon

Ahojte,v ktorom obchode kupujete také malé sáčky na sladkosti pre deti do škôlky?? Vďaka

avatar

Papiernictvo kik tedy

14. aug 2023
avatar

Tedi

14. aug 2023
avatar

Aj ja som kupovala v Tedy

14. aug 2023
avatar

Ja som minule vzala v Kauflande... Mali 6 kusov za 0,03€...

14. aug 2023
avatar

sacky na sladkosti? A naco? nejak si sedim na kabli...

14. aug 2023
avatar

Teddi alebo v tescu som videla

14. aug 2023
avatar

@elanor žeby som do nich niečo zabalila?

14. aug 2023
avatar

@petronelka47 to mi je jasne, ze si s nimi nevytieras one na zachode. 🙄

14. aug 2023