icon

Prosím vás viete poradiť kde sa teraz najlepšie oplatí brať úver? V ktorej banke je najvýhodnejší? Ďakujem

avatar

Prima banka 1,2

22. máj 2017
avatar

Aj mna to zaujima,tak sa pridavam ale co som pocula tak v unicredit bank

22. máj 2017
avatar

@jessennykvet ak sa mozem spitat na bezucelove pozicky su ake uroky?Dakujem

22. máj 2017
avatar

nejde len o urok. niekde je mozno vacsi urok, ale podmienky maju lepsie, ak niekedy je lepsie davat o 10 eur viac na splatke 🙂 takze si myslim, ze zalezi od konkretneho pripadu

22. máj 2017
avatar

@vvveronicska neviem, ina viem toto o prima banke,lebo akurat refinancujeme. Kampaň na 1,2 fix styri roky jedo konca maja. Skuste financneho poradcu.

22. máj 2017
avatar

vsade sa uver aj urok posudzuje individualne

22. máj 2017
avatar

Podľa toho,kde vám dajú...😣...my sme si tiež najprv pozreli úrok, platba za vybavenie...a nakoniec nás odmietli...tak sme išli do inej...a tu sme ani nezvaxovali kvôli dlhej dobe posudzovania.

22. máj 2017
avatar

@mary65 no si ma nepotešila...

22. máj 2017
avatar

@petrra12 prepáč...ale ja to už riešim niekoľko mesiacov...tak tým momentálne žijeme...ale u niekoho to ide hladko. Prajem Vám...aby to bol váš prípad...

22. máj 2017
avatar

momentalne ci sa tyka spotrebneho uveru tak OTP ma 3,5, ale plati sa nevirm kolko percent z danej sumy.. takze pri 25 000 poplatok 500€

22. máj 2017
avatar

Ja som skôr myslela hypotéku na byt...

22. máj 2017
avatar

@petrra12 aha tak v tom prioade postova banka vysla na trh s novinkou maju urok 0,74 s fixaciou na tri roky a pri hypoteke v podstate obides dobre ak bude urok okolo 1,5%

22. máj 2017
avatar

@zuzanka2204 spotrebny uver je bezucelovy?

22. máj 2017
avatar

@vvveronicska ano vo vacsine bank uz ano, len pri SZcO je potrebne danove priznanie

22. máj 2017
avatar

@zuzanka2204 ale vraj v podmienkach je,ze musis na ich ucet vlozit peniaze,tusim az okolo 50 tis. Plus ked pozries ine podmienky,vobec sa neoplati.

22. máj 2017
avatar

@jessennykvet neviem o com hovoris kde musis vlozit na ucet peniaze?u koho v podmienkach?

22. máj 2017
avatar

Zienky a ked chcem hypotéku na dom a mam nehnuteľnosť,ktoru môžem založiť,je sancato,ze mi uver aj neschvalia?

22. máj 2017
avatar

@zuzanka2204 postova banka 🙂

22. máj 2017
avatar

@anka555 ano je, nam vo vubke neschvalili a dovod neudali.

22. máj 2017
avatar

@jessennykvet to vazne? Tak to nechápem akí majú nato dôvod 🤔

22. máj 2017
avatar

@anka555 ani my,doteraz. Manzel tam ma ucet 10rokov, stalu pracu v zahranici,super prijem a aj tak nam to nedali. No v inych bez problemov 🙂

22. máj 2017
avatar

@jessennykvet v podstate je to uplne jedno,vsade ine uroky s ine naroky konecna suma bude vzdy priblizna,volakedy bols najlepsia stavebna sporitelna ked tam clovek sporil a teraz sa to absolutne neoplati

22. máj 2017