icon

To co su za blbe napovedy v Uhadni moj vek? Ked som chodila na zakladnu skolu..... Preco nehovoria do kolkeho rocnika,to ako sa v tom maju ti ludia orientovat?Ved to je rozhranie 9rokov.

avatar

to uz bolo je opakovanie

11. nov 2016
avatar

@ivett55 myslis toto konkretne co je teraz?

11. nov 2016
avatar

Veď to je preto, aby nik nevyhral 🙂

11. nov 2016
avatar

Oni mali uhadnut tu napovedu ze co sa stalo. To bol special.

11. nov 2016
avatar

@andreasorocinova hej ale potom im bolo povedane ze ked chodila na zakladnu tak Robie odisiel zo skupiny,ale nepovedala do kolkej triedy....a cez tyzden to tak mali aj normalny sutaziaci aj tym hovorili ked som chodila do zakladmej skoly/na vysoku skolu.....

11. nov 2016
avatar

@pettulka22 ano to bolo par dni dozadu

11. nov 2016
avatar

@ivett55 hej,hej viem utorok vecer to je,potom piatok to opakuju

11. nov 2016
avatar

@pettulka22 ako si pisala som prepla ze to ide ako som si vsimla ze opakuju hned sme to prepla naspat 🙂

11. nov 2016
avatar

@pettulka22 a ja som to podla napovedy tipla presne. Lebo vravrla ze to.bol kej milacik tak sa dalo ocakavat ze nemala 7 rokov ked bola zalubena do robbieho ale cca 12 😉

11. nov 2016