icon

Ahojte. Zhanam inhalator pre syna aj pre nas. Viete mi odporucit aj konkretny typ? Pozrela som uz viacero ale neviem ktory vybrat. Dakujem

avatar

My mame Beurer IH40

18. feb 2018
avatar

Pridam sa

18. feb 2018
avatar

Omron kompresorovy

18. feb 2018
avatar
18. feb 2018
avatar
18. feb 2018
avatar

@tigrica182 koľko vas vyšiel

18. feb 2018
avatar

@jankohanka cez 50€. Ale máme masku pre bábätko, dieťa a pre dospelaka. Max. Spokojnosť.

18. feb 2018
avatar

Pozeram na nete a citam,ze sa da aj predpisat,nemate s tym skusenost?

18. feb 2018
avatar

Omron nam prwdpisala lekarka a na recept zadarmo lebo normalna cena 80 eur

18. feb 2018
avatar

@tigrica182 ma aj nejake číslo lebo mi tiež take niečo zháňame

18. feb 2018
avatar

@bibistec predpisuje ale ak ma niekto astmu

18. feb 2018
avatar

@jankohanka moj je alergik,od narodenia zasopleny,opuchnute uzliny,laryngitida...tak neviem,chcem skusit este tak

18. feb 2018
avatar

@bibistec a kedy to bolo a mate astmu

18. feb 2018
avatar

@jankohanka my nemame astmu

18. feb 2018
avatar

@petulda333 urcite skuste bud u plucnehp alebo alergo a prikladate spravy nalezy a to odnesiete na poistovnu

18. feb 2018
avatar
18. feb 2018
avatar
18. feb 2018
avatar

@tigrica182
@bibistec dievcata kupili sme ho nakoniec,len ma zaujima vincentku ked davate aj riedite? Chcem synovi dat (2)

19. feb 2018
avatar
19. feb 2018
avatar

@bibistec dakujem

19. feb 2018
avatar

@petulda333 nám lekárka kázala dávať 1dcl vody a jednu čajovú lyžičku soli. Rozpustiť a imhalovat

19. feb 2018