Ahojte. Žienky viete poradiť? Pamätám si,že v škole sme tvorili z novín nejaké veci. Nafúkol sa balón a mokré noviny sme naň lepili a potom to stvrdlo. Len neviem do čoho sa to namacalo. A teda,ja by som chcela použiť servítky. Šlo by to? Dakujem
Lepidlo
24. mar 2023
pouziva sa vodne sklo, skrobove lepidlo alebo disperzne lepidlo. A ano, mozes pouzit aj servitky a v podstate kazdy nasiakavy material, vratane spagatu alebo vlny na pletenie
24. mar 2023
petulda333
autor@viestta ďakujem. Deti chcú tvoriť tak som si spomenula na toto
@x015ad dakujem
24. mar 2023
@petulda333 skus do lepidla namocit vlnu a tak nalepovat na balon. Nasledne balon prasknete ked to vyschne po 24h
24. mar 2023
Namáčali sme do vody s mukou
24. mar 2023
Lepidlo