icon
1 / 1
avatar

Tento ešte neskúšala ,ja tak grepovy...ale skúsiť môžem 😝

20. nov 2017
avatar

Mne tiež chutí😉

20. nov 2017
avatar

@adulikka ja tiez topka grep,ald noba prichut tak som skusila

20. nov 2017
avatar

Ja som tiez vcera vyskusala😁ako malinovka😂

20. nov 2017
avatar

@amel asi tak,na zapijanie tvrdeho 😂

20. nov 2017