@markaterka kludne 😊
Mňam(existuje slintajúci smailík😛? Dala by som aj troch.)
to vyzerá prudko jedlo 🙂 podelíš sa o recept, prosím?
Milujem
@katasa su to obycajne holubky (plnena kapusta) len som ich inak zakrucala. Robim takto,akurat som do zmesi pridala nadrobno nakrajanu mrkvu
https://varecha.pravda.sk/recepty/holubky-plnen...
@slavomira236 aj my
Hanbím sa to priznať, ale toto som nikdy nejedla. Určite by som ochutnala, počula som na to samé chvály. Ale doma sme to nevarili, ani nikto v mojom okolí to nevarí. Ani v žiadnej reštaurácii som to nikdy nevidela. ☹️
@h2
@katasa vazne? U nas na vychode bezne,take tradicne aj svadobne jedlo.
@petulda333 U nás na západe to nikto nevarí. Ja by som to aj skúsila uvariť podľa receptu, ale to sa ťažko varí, keď ani neviem, ako to má chutiť.
@h2 v podstate ako plnena paprika. Ak to poznas,akurat sa plnia kapustne listy
@h2 ale origos vyzeraju takto,to len dnes som skusila inak zatocit
@petulda333 Plnenú papriku poznám a milujem ju. 😍
@h2 tak to je to iste,len kapusta sa dava a niekto kel
@petulda333 Ďakujem, možno ich predsa len vyskúšam.
@dusankomoj 🤤 tento 😀
moja babka povarila listy kapusty v octovej vode, aby mali lepsiu chut a do plnky pomlela trochu udeneho mäsa, fajnotka to bola.
Vyzeraju po prdeli, slintam ako bernardin🤤, este vo mne evokuju na prvy pohlad mediteransku kuchynu👌😁😁☝️ teda v tomto novom looku
Mnaaaam, ja toto jedlo milujem , ja nechcem recept mne staci adresa kde sa mam prist najest 🤣🤣🤣
Obľúbené jedlo môjho chlapa
😋😋😋😋😋😋


Môžem prísť na večeru? 🙂