icon

Kocky potrebujem poradit,kedy je uzavierka na socialke? Jedna sa o pn,ide mi o to,ze ku dr som objednana 3.januara,tak ci mam ist po prechodku skor alebo staci ak vezmem tretieho a hned odnesiem na socualku. Viete,aby mi prisli peniaze v januari. Dakujem

avatar

vo firme mame do 5. dňa v mesiaci

14. dec 2018
avatar

Raz davnejsie mi povedali na socialke, ze uzavierku maju 15., ci to este plati neviem

14. dec 2018
avatar

Sociálna poisťovňa má dve výplatové termíny...15.-ho a 27.-v danom mesiaci.Ak nestíhaš prvý termín a ti pridu peniaze na druhý.

14. dec 2018
avatar

@mellisana ale mna zaujima dokedy im mam tu prechodku dat aby prisla v ten mesiac,lebo ked som bola pn 4r dozadu tak mi raz pani na socialke povedala,ze som to stihla ltt ze den neskor a prisli by na dalsi mesiac az,len si nepamatam akeho bolo.

14. dec 2018
avatar

Ja som posielala na socialku tak,aby to tam do 5. vzdy mali a pre prechodku som si chodila vzdy ku koncu mesiaca a hned posielala,peniaze mi chodia okolo 13.teho,tento mesiac mi prisli uz vcera ...

14. dec 2018
avatar

@brcica mne este neprisli za november,iba za prvych 10dni od zamestnavatela,prechodku som dala na socialku 29.11.este ani ziaden papier nedosiel. Tak cakam

14. dec 2018
avatar

@petulda333 mne papier neprisiel este vobec a to mam pn od juna,ale teraz som posiela uz aj ukoncenie pn k pondelku,tak uz asi ani nepride...

14. dec 2018
avatar

Ja si chodim k lekarke pre prechodku okolo 27. Dna v mesiaci a hned odnasam na socialku

18. dec 2018