Kosicanky prosim vas,listok na mhd kupim niekde pri zastavke? Alebo v autobuse?Chceme ist do zoo. Tak kupit hned aj naspat? Dakujem
Ak ide zo stanicneho namestia, tak vonku su automaty, kde vies kupit listok. Kup uz aj naspat. Alebo sms listok, prazdna sms na 1166
Sms musi mat aspoň jeden akýkoľvek znak ( ba nie moze vyť sj prazdna )
Ja posielam prazdnu sms, dam iba medzeru.
Pti zastávkach sú oranžové automaty na lístky - u vodiča tuším už zastavili predaj. Na stanici kúpiš listok v pohode, kúp hneď aj na cestu späť.
Dakujem vsetkym,odeme prvykrat takto. Pekny den prajem
Staci jeden,alebo aj detom zvlast?
@petulda333 deti do 6r majú MHD zdarma, aj kočík s dieťaťom je zdarma, deťom starším treba listok za polovičnú cenu dospelého lístka.
@pinkgirl dakujem. Kupili sme v trafike,uz aj naspat.
Zo stanice? Na zastavke - su tam automaty. Alebo sms myslim na 1166