icon

Kosicanky prosim vas,listok na mhd kupim niekde pri zastavke? Alebo v autobuse?Chceme ist do zoo. Tak kupit hned aj naspat? Dakujem

avatar

Zo stanice? Na zastavke - su tam automaty. Alebo sms myslim na 1166

14. júl 2022
avatar

Ak ide zo stanicneho namestia, tak vonku su automaty, kde vies kupit listok. Kup uz aj naspat. Alebo sms listok, prazdna sms na 1166

14. júl 2022
avatar

Sms musi mat aspoň jeden akýkoľvek znak ( ba nie moze vyť sj prazdna )

14. júl 2022
avatar

Ja posielam prazdnu sms, dam iba medzeru.

14. júl 2022
avatar

@zemko99 jj som si to pomylila s inym mestom. U nas aj ja tak posielam. ( ale aj medzera je znak - len ho nevidis 😁)

14. júl 2022
avatar

@jonki bez medzery by mi to ani neodoslalo 😀
Ale viac sa ti oplati kupit v automate, ak ides s dietatom, tak mas polovicny, a sms stoji tusim 1,10. Alebo da sa kupit urcite aj niekde na stanici v tych obchodoch, aspon myslim 🙂

14. júl 2022
avatar

Pti zastávkach sú oranžové automaty na lístky - u vodiča tuším už zastavili predaj. Na stanici kúpiš listok v pohode, kúp hneď aj na cestu späť.

14. júl 2022
avatar

Dakujem vsetkym,odeme prvykrat takto. Pekny den prajem

14. júl 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@zemko99 akoze matke staci polovicny listok,ak ide s dietatom? Ci tomu dietatu? Lebo toto by bola pre mna nova info,v kosiciach mam maminu,nikdy mi nic take nespominala,ani kym som tam byvala to tak nebolo...

14. júl 2022
avatar

Staci jeden,alebo aj detom zvlast?

14. júl 2022
avatar

@petulda333 deti do 6r majú MHD zdarma, aj kočík s dieťaťom je zdarma, deťom starším treba listok za polovičnú cenu dospelého lístka.

14. júl 2022
avatar

@pinkgirl dakujem. Kupili sme v trafike,uz aj naspat.

14. júl 2022
avatar

@tani777 nie, to som tak myslela, ze dietatu polovicny lístok. Asi som sa zle vyjadrila.

14. júl 2022
avatar

@zemko99 uz som sa potesila,ze nejaka novinka 🙈😁

14. júl 2022