Mamicky aj vy mate take bolesti po porode? Boze ved to ako dalsie kontrakcie. Z prveho porodu si taku silnu bolest nepamatam,ale ten bol spontanny a tento druhy vyvolany. Sestricky vravia,ze je to v poriadku a stahuje sa maternica,ale boli to dost
Pri dojčení ako druhý pôrod...trvalo pár dní, možno týždeň. Normálne som predychavala
ano vzdy ked sa prisal tak riadne kontrakcie, stahovanie maternice, isto to trvalo tyzden mozno dva...uz si presne nepamatam, mne dali v nemocnici paralen ze mozem na to
Tyzden u mna bolest trvala pri druhom 🙂
Presne ako dievčatá píšu boli maternica ako sa roluje mne to vysvetlila dr. Že čím viac porodou tým viac boli 🤨🤔 a ešte mala som pocit že mám tenisovú loptu v podbrušku 😁
@daanka188 toto je indi u kazdej....... ja som po 3 a 4 porode maternicu necitila, fakt len pri druhom to bol masaker 🙂
@skarabeus1111 to je samozrejme že každá sme iná mne tak vysvetlila dr mám len dva pôrody za sebou čiže neviem potvrdiť bolesť pri 3a4 😉
No ste ma potesili zeny 😁 uff ja,ze po porode uz bude pokoj a ono druhe kolo bolesti...
To isté aj ja pri druhom. To je sťahovanie maternice. Aj pri kojeni ma to silno bolievalo.
Ano, a po sekcii to bol masaker, ked sa stahovala rozrezana a zosita maternica. Akoby ju niekto nanovo rezal
@petulda333 pytaj paralen od bolesti, to mozes - ine ti aj tak nedaju 🙂
Drzim palce 🙂
@petulda333 no ja som to mala hned pri prvom porode a tiez som bola prekvapena...
ano ano stahuje sa maternica, mna po prvom porode bolelo normalne , a po druhom mega 🤯 viac ako samotne kontrakcie pri porode.. cim vyssi pocet porodov tym to boli viac ... pri kojeni je to hrozne..lebo vlastne to ma trosku vyvolavat to stahovanie, ja som kolko krat musela malu odtiahnut od prsnika a normalne sa rozdychavat 😄
Mne bolo povedane,ze cim viac porodov, tym viac boli stahovanie maternice... a veru po tretom to bolo zatial najhorsie...
@skarabeus1111 vcera vecer som dostala cipok,trochu pomohol ale od 3 znova
@ivec16 mna pri prvom jemne bolelo a teraz proste otras. Akoby som zas isla rodit
@coklik
@brona235 viac porodov neplanujem 😁 stacilo mi...ano pri kojeni este horsie,tiez som musela malu dat bokom
ja som si dávala homeopatika arniku a teda žiadna bolest ani po tretom dietati nič
Áno to isté som mala aj ja, oba pôrody spontánne a maternica po 2 pôrode bolela jak šľak kým sa stiahla. Trvalo to pár hodín a hlavne pri kojeni to bola sila.