Neznasam dazd,ale teraz by som ho brala aspon 3t vkuse... Zavreta v jednej izbe,bez vetrania a ledva dycham..ta alergia je hroza...😭
@sju_zi mna nos netrapi,teda mam ho upchaty ale kvoli chorobe. No strasne ma dusi a mam pocit,ze malu vykaslem zo seba von
@petulda333 som na tom rovnako. Dnes som mala trojhodinovy zachvat
@ynda ja uz par dni...a tabl nemozem,teda vraj jednu za tyzden,tak si ju nechavam na zajtra. Musim ist na poradnu a socialku
..ja som bola dnes 4 krat po asi 10 minut vonku a som normalne hotova..okrem.zachvatu kasla, mi sople tecu, oci by som si vyskriabala najradsej..😪 a hlavny alergen mam rovno pred barakom..brezy..🙈🤦♀️
@tosaneda ja zas komplet vsetko,teda stromy kt kvitnu,trava,kvety...otras
@petulda333 mne ako tehotnej predpisali zenaro to mozu aj tehotne
Presne :( najhoršie bolo rodiť s tým upchatým nosom a žiletkami v krku 😤