Pamatate si relaciu,kt uvadzal Rozboril,kde si rodiny vybrali co chcu vyhrat a on im dal ulohu ktoru sa museli naucit? K ano poradte nazov. Dakujem
Vilomeniny?
Vilomeniny?
To neuvadzala Malachovská?
Asi vilomeniny
Nie vilomeniny..tam superili rodiny...ale tu proste clen z rodiny dostal ulohu,pamatam si chlApca co sa za tyzden mal naucit cislo Pi a ked povedal dobre tak vyhrali ceny ktore si sami ziadali
@lena3011 asi to bude ono,aj sa mi take marilo..dakujem
Pamätam si to ale nazov neviem.
Hodina pravdy a uvádzala to Malachovská ;)
@petulda333 slovensku verziu si nepamatam, ale CT1 dllllllho takuto relaciu vysielala, tusim sa vzdy do vysielacieho casu zmestili tak 2-3 rodiny, kazdy clen si povyberal co by si zelal, asi do nejakej celkovej sumy, a potom si vybrali jedneho clena rodiny a dali mu ulohu, mal tusim tyzden ci kolko sa to naucit a pak isiel v studiu naostro. A ked to vyslo, tak vsetko co chceli vyhrali a kde to nevyslo, tak smola, z vysnivcanej vyhry nic nedostaliu, ale tusim dostali nejaku cenu utechy. A to sa volalo Hodina pravdy
@bejka333 ale aj rozboril,ci? Ja si jeho pamatam
@elanor ano ano,presne tak to bolo aj tu
@petulda333 On nie. Iba Malachovská to moderovala. Možno sa ti to s niečím prelína. Lebo on bol v Tom čase všade 🙂
@bejka333 hej uz som kukla,ze ona a potom andy timkova. Dakujem
@petulda333 Vidíš a mne úplne vypadla Andy Timkova 🙂
Ano, hodina pravdy to bola. Uvadzala to Malachovska a potom Timkova.
Wau myslíte že sa to dá ešte niekde pozrieť?
...a ked prehrali dostali zasobu mineralky :D
Hodina pravdy to nemoze byt?