Prosim napiste,ze aj vy ste plakali pri rozpravke Coco?!! Lebo ja teraz strasne 😓
Chcem sa opytat da sa uz stiahnut?
1. mar 2018
petulda333
autor@jana_eyre aj ja malokedy placem a pri rozpravke uz vobec,ale toto je krasny pribeh
@mamina87 ja som pozerala online na bombuj.sk
1. mar 2018
petulda333
autor@mamina87 na ulozto.sk uz je
1. mar 2018
@petulda333 dakujem 😊
1. mar 2018
Ja na konci..hrca v hrdle a slzy v očiach,musela som sa udržať bola som v kine
1. mar 2018
Naa a co, my sme evalu vsetci (teda ja stara raspla, 17 rocny aj krpata😂
1. mar 2018
Aj ja som plakala, krasna rozpravks👍👍👍
1. mar 2018
Uz stiahnuta😁 vecer kukam 😊
1. mar 2018
Aj ja.. kraaasna rozprávka
6. mar 2018
nevidela som, malokedy placem pri filmoch (ja placem casto ale filmy malokedy ma dojmu az tak), ale pripomenulo mi to - vcera sme pozerali bambiho a ked mu zomrela mama, tak 4r dcera sa na mna pozrela so slzami v ociach a smutne sa pyta "preco mi ide na plakanie?" take to bolo zlate..