Samozrejme, pekne.
17. sep 2019
petulda333
autorVdaka 😊
17. sep 2019
Až ukážkovo 😉
17. sep 2019
A mozes to poslat ako doporuceny lust, bude to lacnejsie 😊
17. sep 2019
*list
17. sep 2019
preco ako doporuceny list? ak ma vahu cez kilo tak lacnejsie vyjde ako balik na postu, ak sa poda cez eph tak este lacnejsie
17. sep 2019
@antoniatonka aha, no tak odhadovala som do 1kg 😁
17. sep 2019
@horalka901 no ved i do kila doporuceny je 2,80e, vyse 1000g za 3,50e a balik na postu do 5 kil stoji 2,70
17. sep 2019
petulda333
autor@horalka901
@antoniatonka poslane ako dopor.list 1.trieda a 2,20€, vaha 350g...
17. sep 2019

áno 🙂