icon

Prosim vas, co na uvolnenie dychania u 4m babatka? Nema ani teplotu, nekasle, len chrci. Odsavackou nic nejde von a v nosteku ma trosku hlienov. Dakujem

avatar

Physiomer, sterimar sú to roztoky slanej vody

25. okt 2019
avatar

@bombonka dakujem

25. okt 2019
avatar

Skus aj Nasivin

25. okt 2019
avatar

Nasivin pre bábätká z lekárne

25. okt 2019
avatar

A nemôže mat stridor? Deti to mávajú....

25. okt 2019
avatar

Môj mal tak isto...chrcal, odsať nič nešlo, bez teploty, bez kašľa....počúvať sa to nedalo...a prešlo to samé... dr vravela že z mlieka ak sa mu vracia tak mu tam ostáva a z toho chrci...

25. okt 2019
avatar

Chrcanie bez soplov moze byt reflux, aj syn to mal

25. okt 2019
avatar

@luciab19 co je to?
@misiacik0606
@ludmilka2407 ona nezvracia, tak neviem a je to len teraz asi 2-3dni

25. okt 2019
avatar

@petulda333 aha tak potom asi najskor sople to budu.. Ale ani syn nezvracal, len sa mu vratilo trochu mlieka aj po dlhsom case od krmenia

25. okt 2019
avatar

Eucasol z just

29. okt 2019