Prosim vas, co na uvolnenie dychania u 4m babatka? Nema ani teplotu, nekasle, len chrci. Odsavackou nic nejde von a v nosteku ma trosku hlienov. Dakujem
petulda333
autor@bombonka dakujem
25. okt 2019
Skus aj Nasivin
25. okt 2019
Nasivin pre bábätká z lekárne
25. okt 2019
A nemôže mat stridor? Deti to mávajú....
25. okt 2019
Môj mal tak isto...chrcal, odsať nič nešlo, bez teploty, bez kašľa....počúvať sa to nedalo...a prešlo to samé... dr vravela že z mlieka ak sa mu vracia tak mu tam ostáva a z toho chrci...
25. okt 2019
Chrcanie bez soplov moze byt reflux, aj syn to mal
25. okt 2019
petulda333
autor@luciab19 co je to?
@misiacik0606
@ludmilka2407 ona nezvracia, tak neviem a je to len teraz asi 2-3dni
25. okt 2019
@petulda333 aha tak potom asi najskor sople to budu.. Ale ani syn nezvracal, len sa mu vratilo trochu mlieka aj po dlhsom case od krmenia
25. okt 2019
Eucasol z just
29. okt 2019
Physiomer, sterimar sú to roztoky slanej vody