icon

Prosim vas ked vam dorucuje balik spolocnost geis, pride vam sms ci email? Dnes by mi mali dorucit ale zatial nic. Dakujem

avatar

Naposledy mi neprišla už ani sms, ani mail. Len rovno kuriér volal.

27. aug 2020
avatar

dnes aj mne prišla sms medzi 15- 18 asi maju toho vela

27. aug 2020
avatar

@zdena1990
@loyda no mne zatial nic tak som zvedava. Dakujem za odpoved

27. aug 2020
avatar

Mne včera dorucovali balík a tiež žiadny mail ani sms s cuslom na kuriera, a pritom vzdy posielali 🤷‍♀️

27. aug 2020
avatar

Naposledy nic,len volal ze za 5 min.je u nas..skvele,ked ja som mimo republiku 🤣

27. aug 2020
avatar

@maca1984 ved to, ze aj my budeme prec tak cakam

27. aug 2020
avatar

@petulda333 jedny nepisu,druhy pytaju pin kod..same novinky.

27. aug 2020
avatar

Myslím, že to nesúvisí so spoločnosťou ale s tým, aký typ služby sa vyberie pri doručovaní. Každý úkon je spoplatnený (aj SMS, email a pod.)

27. aug 2020
avatar

Ano je to tak ze kto si co zaplati...len je to teda na prd takto ked nevie clovek

27. aug 2020
avatar

@mimimoje moze byt, ale ide o vyhru tu z mk, inym zienkam kurier volal a pisal, cize myslim, ze sluzba je ta ista. Akurat mne balik odoslali neskor kvoli objednavke
@maca1984 mne zatial vzdy sms prisla s pribliznym casom a potom aj volali, ze su na ceste

27. aug 2020
avatar

Ako baby pisu ked robim baliky musim zakliknut ak chcem aby kurier kontaktoval smskou a za to zvlast platim..

27. aug 2020
avatar

@mimimoje
@nika237 pisala som vyssie, plus oraganizatorka sutaze pisala, ze bude dorucene spol. Geis a ze budu vopred informovat

27. aug 2020
avatar

@petulda333 tak ak nepisali dnes uz nedojde

27. aug 2020
avatar

Mne vcera len zrazu zavolal. Ziadna sms, mail nic.

27. aug 2020
avatar

Tak uz len dufat, ze zajtra pride

27. aug 2020