Prosim vas,to ,,kocikovne,, je nejak casovo obmedzene dokedy to treba vybavit? Dcerka bude mat v pondelok 6t ale este sme to neriesili,peniaze nesuria a chcem to vybavit v jeden den ked pojdem na kontrolu na gyn. Dcerka bude mat vtedy presne 7t. Dakujem
Zdá sa mi že do pol roka veku dieťaťa na to je čas. Ja idem vybavovať tieto fin. príspevky až o 2 týždne a to bude mať malý 6 týždňov. Pretože ešte chcem vybaviť všetky tie potvrdenia od doktorov tak nech nechodím do mesta na x krát. 🙃
@katesocka
@ivka14789 no ved aj ja chcem vsetko naraz a nechcem tahat deti. Plus ku nasim dr sa neda dostat s kocikom,kedze su na poschodi bez vytahu..vdaka
Do pol roka
Ano, do pol roka babätka. 🙂
@petulda333 ahoj. Co je to za príspevok?
@mariannka123 tych 830€ co je vyplatenych po doziti 28dni dietata
@petulda333 ahaa ja ze niečo iné, navyše 😁 vďaka, to už mám vybavené..
Ja som to riesila az ked mal maly asi 2 a pol mesiaca, prave kvoli tomu ze som pockala na kontrolu u gynekologa po sestonedeli 😊