👍👍👍👍😂😂😂😂
23. dec 2019
23. dec 2019
No ja som tak preletela cez kočík minuly rok na snehu a puknutie bolo počuť zial nebola to noha 🤭 90€ za displey pred vianocami potešilo no 👌🏻
23. dec 2019
👍👍👍👍😂😂😂😂
No ja som tak preletela cez kočík minuly rok na snehu a puknutie bolo počuť zial nebola to noha 🤭 90€ za displey pred vianocami potešilo no 👌🏻
🤣🤣🤣