Vimenym nodbug 😁😁 umrem
Aj ja mylujem podobne užastne inzerati 🙈😱
To je moooc 😂😂😂
Po upozorneni na chybu opravene na- vimenim nodbuk
To je ale krastne. A kozenny obal nechce? 😁😁😁
To je po anglicky 😅😅
Však píš ako počuješ nie? 😂😂😂Aj keď pre prvé slovo to neplatí 😂
Mne minule jedna pisala,ze-vydno,ze cvycis😀ja som to normalne par sekund nevedela precitat😀
Volakedy koloval po nete ofoteny inzerat tusim z kauflandu a tam bolo ze "kupim mogbuk" .. u nas sa to slovo udomacnilo 😂 inak uz ani notebooku doma nepovieme
Uzastne 😁
My sme mali doma takeho pomocnika pri stavebnych pracach. Vlastny slovnik mal. Napr hmozdinka bola moržina, rura bola rúla aaa uz si nespomeniem ale strasne sme sa smiali (aj on😀).
A za co vymiena?😒
@vilki za telefon 😂
@petulda333 za mobyl😂
Dnes tu bol aj Egipt. A niekoľkokrát 😁
A status hore je “obydve”
🙈
Pis jak vis😂😂
ja ze nieco v nemcine az dvakrat som pozrela😉
Normálne som čumela čo tam píše. Nevedela som to prečítať
Mozem ist spat, uz som oslepla, Stur sa uz asi po 300x obesil.

Ja otpadňem 😂