@mata1001 tak dake pouzivam aj ja, ked sa rozpravam nasim narecim. No inak otras.
@petulda333 ked rozpravas to je ine ako ked pises...ja pouzivam šak a pise sa to však...🤣 a slova ako niake, neake to ked niekto napíše 😡😡
@mata1001 a topka.. Poradte niake topanky 🙈🙈🙈
@petulda333 poratte je lepšie 🤣 (to som videla tu )
@petulda333 mne sa najviac páči "prychytia"... a nejaké sa dá napísať aj inými slovami: niejaké, nijaké a top bol nieaké 😀
@petulda333 ja som predvcerom kukala na jeden eshop a tam KabelE, KratasE... Tych E tam bolo viac, ja si uz ani nespomeniem vsetky, ale skoro ma vystrelo
Decstvo 🥴
@bubula_007 nahrala si mi. decky pediater (niektore aj decki pedijater)
Mne najviac irituje, ked najdem gram.chyby v detskych knizkach, hlavne ze maju krasne ilustracie, ale na jazykovu stranku sa vykaslu...
A tak tu tych peral je kopec..mna vsak irituju reporteri v spravach.. slovencina uplne na grc,makcene vymazane. A ked vidim titulok,ze "hrozi mu basa",tak sa mi nozik otvara 🙄
U mna je top "stem" = chcem
Boch, tvaroch 😁😁
A nieco aktualne ma napadlo, muz mi pripomenul. Na jednom obchode bolo pisane, ze vstupit moze kazdy-ockovany, neockovany, testovany, netestovany alebo prekonany covyd 😀
Ja milujem vatsinou. Alebo "poraďte my...."
u mňa je to ruPsak, nechápem tomu P-čku, že odkiaľ sa to vzalo. A raz som tu čítala, že "cera" kde som nechápala spojenie, až keď mi docvaklo, že to je dcéra 🙈
@victory1 to je ako vysacka. Od slova sacok a vy je predpona 😁 vysvetlenie na fb
@petulda333 ja mám na to len jednu odpoveď: čo visí, nemôže byť tvrdé 😉
@10zabka 😂😂😂


Ja som včera čítala že dáke( asi to chcelo byt dajaké), ďalej vysačka a co ma dostalo, pani mala eshop a predavala oblečenie a v popise ,ze súpravyčky na predaj...