icon

Zeny maly ma kiahne a urobili sa mu aj na semennikoch,boli ho to. Ostatne mu nevadia len tam,ma zmysel mu dat panadol sirup? Ci to vobec ulavi. Dakujem

avatar

Ja som davala dithiaden, len ten zabral, trochu aj na ukludnenie. Ine nic nepomohlo.

19. máj 2019
avatar

@erosinka ten doma nemam. Len zodac a este by som sa mohla dostat k fenistilu

19. máj 2019
avatar

Mozno este ten zodac, fenistil sa mi zdá slabý, teda aspoň u nás nefungoval.

19. máj 2019
avatar

@petulda333 fenistil musis davat 3x denne,aby si mala ucinnu latku,zodac staci raz. Tak nam to povedala dr.

19. máj 2019
avatar

@zuzana0612 a kolko toho zodacu smie? Polovicku tabl? Ma 3,5r

19. máj 2019
avatar

@petulda333 jedna tbl myslim ze je to 10mg je ccana 40 kil vahy.

19. máj 2019
avatar

@jonki takze menej ako polovicu,dakujem krasne

19. máj 2019
avatar

Skus vygoglit kt.sa smie pri kiahnach ci nurofen alebo panadol ,viem ze 1druh sa nesmie ale neviem ktory

19. máj 2019
avatar

@mariana0915 nurofen (ibuprofen latka) sa nesmie,nato nas dr specialne upozornila

19. máj 2019
avatar

@petulda333 my mame kvapky zodac,tak neviem presne s tabletkou,kolko moze. Ale ak chces presnejsie vediet,skus skupinu zdravotnici mk,tam ti poradia urcite

19. máj 2019