Čistá ja 😉
6. máj 2026
Ja sa tiež hlásim....potom volám domov z obchodu, nech mi ho odfotia a pošlú
6. máj 2026
@blancheporte
Ja sa tiež hlásim....potom volám domov z obchodu, nech mi ho odfotia a pošlú
@blancheporte haha, toto ja robim skoro kazdu sobotu, z kauflandu volam synovi, ze nech mi z listka cita, co tam mam napisane...listok si spokojne lezi na komode v chodbe😂
6. máj 2026
A mne sa muž smeje že to len ja zabudnem vždy doma,haa a je nás predsa len viac😄
6. máj 2026
Preto som začala písať si zoznam v telefóne 🤪
6. máj 2026
Odporúčam. Okrem toho, že mobil mám vždy pri sebe. Tak tento nákupný zoznam zdieľam s mužom. Takže zoznam vidíme obaja.
6. máj 2026
Mne sa to stalo dnes🤔
6. máj 2026
Presne ako ja 🤭
6. máj 2026
no dámy, to je ako s tahakom, nieco si človek zapamätá vďaka napísaniu si 🙂
6. máj 2026
Mobil to istí už dlhú dobu😁
6. máj 2026


Nebudem klamat, stava sa mi to pravidelne. 😀