icon

Zmenili sa vam po prekonani covidu chute? Myslim stylom, ze ste pred mali radi napriklad kavu a po prekonani ju nemozete ani citit? :D

avatar

Pocas a tesne po, chutila otrasne. Potom uz ok

19. júl 2022
avatar

Dcere ostalo, ze kukuricu nemoze ani vidiet, nie este strcit do pusy.

19. júl 2022
avatar
pielka
autor

@jonki @benit lebo ja zboznujem kavu a teraz po prekonani ani citit. A ked sa napijem normalne na zvracanie.

19. júl 2022
avatar

Ja opacne po covide som zacala pit kavu ,ktoru som 11 rokov nepila

19. júl 2022
avatar

Prišlo to asi 3 mesiace po prekonaní, stále to trvá už viac ako pol roka. Nemôžem ani cítiť uhorku a melón. Serie ma to teraz v lete 😀

19. júl 2022
avatar

Ja nemozem citit ani jest papriku( a tak som ju milovala 😭) uz som rok po covide a stale to pretrvava.

19. júl 2022
avatar

Ja zas mliecne vyrobky a hlavne jogurty a tvaroh to vsetko mi smrdi ako skysnute, pokazene ale az tak, ze mi je zle ... kovid som mala v novembri a potom aj v marci

19. júl 2022
avatar
pielka
autor

@natalia611 @lubinka20 no tak toto ste ma nepotešili. Pre mňa keď som si urobila kávu to bola taká chvíľka pre mňa, taký rituál, no budem si musieť nájsť niečo nové 😀

19. júl 2022
avatar

švagor papriku predtým zbožňoval a teraz ani cítiť

19. júl 2022
avatar

@pielka však to máš dobre
odlahčíš obličkám ked ju nepiješ
ak potrebuješ nakopnut tak sypany kvalitny čierny čaj urobí rovnaku službu a menej zatažuje
a rituál že niečo teplé pije máš, pripadne si k tomu daj piškotu,keks a máš to

19. júl 2022
avatar

Vôbec nie, našťastie, lebo to by ma zabilo 🫢🤭

19. júl 2022
avatar

@natalia611 ja to iste. Papriky som jedla na kila, najmä teraz, keď je domáca. Od kovidu (1,5 roka), mi brutálne smrdí a chuti ako benzín . To iste zeler a cibuľa

19. júl 2022
avatar

Ano, a po roku a pol sa to nevratilo do normalu. Kola, vajicka zmenili chut. Dodnes necitim vobec napriklad surove maso.

19. júl 2022
avatar

@ejka82 tiez aj cibula, ale to uz je trocha lepsie. Mne paprik smrdi ako popolnik. Aj chut ako keby som spaky zuvala 🤢

19. júl 2022
avatar

Môj otec miloval papriku,jedol ju takmer denne celú sezónu a od covidu ju nemoze ani cítiť. Už je to viac ako 1,5 roka. Môjmu synovi od covidu smrdí ryža.

19. júl 2022
avatar

Kovid som mala v marci tohto roku a kávu začínam opäť piť teraz,cca 1-2 týždne dozadu.

19. júl 2022
avatar

@pielka ja som tiez kavickar ale inak len pri prvom kovide som stratila chut/cuch-pri delte. Pri omikrond ma len krize boleli neskutocne. Chut kavy nijako nebola ovplyvnena.

19. júl 2022
avatar

@sara07 milujem caj, ale kavu mi to veru nenahradi. Chut je dobra ale ina. Nahrádza to len ritual.

19. júl 2022
avatar

Ženy, to je haluz s tou paprikou. Mne muž stále vraví, že mu chutí takou zatuchlinou - má to už od novembra.

19. júl 2022
avatar

Mne robi problem paprika, nechuti tak ako ma a melon, ktory som milovala mi voni a chuti ako pokosena trava 🙈

19. júl 2022
avatar

mne kava chuti inak.Aj cola. A tiez nemozem ani papriku, cibulu, vajicka...uz je to rok a zatial sa to nezlepsilo

19. júl 2022
avatar

Mne takto dlho vadilo maso. Strasne mi smrdelo. Aj s vajickami som mala problem ale na stastie je to uz ok

19. júl 2022
avatar

mne pocas covidu nechutilo vino, aleze vobec, asi tyzdeñ po sa to vratilo do normalu. A zase mi telo pocas covidu pytalo jablka a pomarance, co su dva druhy ovocia, ktore inak skoro vobec nekonzumujem

19. júl 2022
avatar

Ja som po covide prestala skoro úplne piť kavu, nemala som chuť a čuch ešte stále nie je 100%. Odvykla som si akosi

19. júl 2022
avatar

Osobnú skúsenosť nemám ale chcela by som so sladkym zazivat to co ty s kávou 🤭

19. júl 2022
avatar

Mne kava po kovide smrdi ako savo😔

19. júl 2022