Zmenili sa vam po prekonani covidu chute? Myslim stylom, ze ste pred mali radi napriklad kavu a po prekonani ju nemozete ani citit? :D
Dcere ostalo, ze kukuricu nemoze ani vidiet, nie este strcit do pusy.
Ja opacne po covide som zacala pit kavu ,ktoru som 11 rokov nepila
Prišlo to asi 3 mesiace po prekonaní, stále to trvá už viac ako pol roka. Nemôžem ani cítiť uhorku a melón. Serie ma to teraz v lete 😀
Ja nemozem citit ani jest papriku( a tak som ju milovala 😭) uz som rok po covide a stale to pretrvava.
Ja zas mliecne vyrobky a hlavne jogurty a tvaroh to vsetko mi smrdi ako skysnute, pokazene ale az tak, ze mi je zle ... kovid som mala v novembri a potom aj v marci
@natalia611 @lubinka20 no tak toto ste ma nepotešili. Pre mňa keď som si urobila kávu to bola taká chvíľka pre mňa, taký rituál, no budem si musieť nájsť niečo nové 😀
švagor papriku predtým zbožňoval a teraz ani cítiť
Vôbec nie, našťastie, lebo to by ma zabilo 🫢🤭
@natalia611 ja to iste. Papriky som jedla na kila, najmä teraz, keď je domáca. Od kovidu (1,5 roka), mi brutálne smrdí a chuti ako benzín . To iste zeler a cibuľa
Ano, a po roku a pol sa to nevratilo do normalu. Kola, vajicka zmenili chut. Dodnes necitim vobec napriklad surove maso.
@ejka82 tiez aj cibula, ale to uz je trocha lepsie. Mne paprik smrdi ako popolnik. Aj chut ako keby som spaky zuvala 🤢
Môj otec miloval papriku,jedol ju takmer denne celú sezónu a od covidu ju nemoze ani cítiť. Už je to viac ako 1,5 roka. Môjmu synovi od covidu smrdí ryža.
Kovid som mala v marci tohto roku a kávu začínam opäť piť teraz,cca 1-2 týždne dozadu.
Ženy, to je haluz s tou paprikou. Mne muž stále vraví, že mu chutí takou zatuchlinou - má to už od novembra.
Mne robi problem paprika, nechuti tak ako ma a melon, ktory som milovala mi voni a chuti ako pokosena trava 🙈
mne kava chuti inak.Aj cola. A tiez nemozem ani papriku, cibulu, vajicka...uz je to rok a zatial sa to nezlepsilo
Mne takto dlho vadilo maso. Strasne mi smrdelo. Aj s vajickami som mala problem ale na stastie je to uz ok
mne pocas covidu nechutilo vino, aleze vobec, asi tyzdeñ po sa to vratilo do normalu. A zase mi telo pocas covidu pytalo jablka a pomarance, co su dva druhy ovocia, ktore inak skoro vobec nekonzumujem
Ja som po covide prestala skoro úplne piť kavu, nemala som chuť a čuch ešte stále nie je 100%. Odvykla som si akosi
Osobnú skúsenosť nemám ale chcela by som so sladkym zazivat to co ty s kávou 🤭
Mne kava po kovide smrdi ako savo😔
Pocas a tesne po, chutila otrasne. Potom uz ok