icon

Baby, ako ste spali? Ja príšerne 😩😩

avatar

Ja super

10. máj 2026
avatar

Nie si v tom sama, ja tiez zle. Od pol piatej hore lebo migrena a potom nie a nie zaspat... To budem zas unavena cez den 🙁

10. máj 2026
avatar

Ja tiež veľmi zle 😥. Snáď to bude ďalšiu noc lepšie 🙂.

10. máj 2026
avatar

Uz dlho som nespala normalne.

10. máj 2026
avatar
@martinkatinka

Uz dlho som nespala normalne.

@martinkatinka aj ja,neviem či to pripísať 🤷

10. máj 2026
avatar
placem
autor

Neviem čím to je , ale takú zlú noc som už dávno nemala..

10. máj 2026
avatar

Ja mám takéto noci často a nieje to len tým že mám malé deti, dnes som hore od tretej

10. máj 2026
avatar

Mala som obavy lebo po dlhom case sama na dome. Kedysi som chodila vikend aj sama tak som bola zvyknutá. Nemáme este plot, ani žalúzie, okno v spálni je nízko a muž chce domalovat tak aj záclona chyba. Ale pes to asi vycítil a kedze je ako zvonček a spala vedla mna tak som prekvapivo vstala az 6:30.

10. máj 2026
avatar

Zle....ako celý posledný týždeň. Mame skoro 6 ročnú dcéru a chodí v noci buntošiaci. Bud začne plakať alebo príde k nám Neviem co sa jej deje, keď bola menšia nechcela pri nás vôbec späť a teraz príde každú noc.

10. máj 2026
avatar

Zle, ako uz 10tyzdnov so zlomenou nohou.

10. máj 2026
avatar

Spala by som výborne, len môj manžel bol akosi viac nabitý testosteronom, každú chvíľu ma budil a ja vždy, že nechaj ma, ja spím. 😀

10. máj 2026
avatar

dobre ako vzdy

10. máj 2026
avatar

Nato, že posledné týždne otrasne keďže mám pôrod za dverami, túto noc som bola len raz zobudená

10. máj 2026
avatar

spala som dobre, ale som strašne dolamana. Vcera som sice viac kmitala v kuchyni ..jaaaj, jasne, postelne pradlo (natahovanie a stahovanie) ma dolamalo. Ja by som chyžná byt nemohla 🙈

10. máj 2026
avatar
10. máj 2026
avatar

Tuto noc fajn, minulu velmi zle, od 2:30 migrena jak svina🥲

10. máj 2026
avatar

Ja som isla spat o 23 a zobudila sa pred 7,00, spala som non stop asi bez pohnutia, ale tak ja chodim unavena v noci z prace a uz takmer 3 tyzdne cvicim, tak mam narok

10. máj 2026
avatar

Túto noc fajn, síce som okolo 6tej už bola hore, ale spala som fajn asi 7 hodín.

10. máj 2026
avatar
@placem

Neviem čím to je , ale takú zlú noc som už dávno nemala..

@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.

10. máj 2026
avatar
placem
autor
@marsmykkok

@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.

@marsmykkok sa mi neskutočné sny snívali.. A celú noc... Som si ráno musela silnú kávu urobiť, aby som sa dajako pozberala... A to kávu skoro vôbec nepijem..

10. máj 2026
avatar
@marsmykkok

@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.

@marsmykkok svetlo nerobi dobre nikomu, pre mña je 100% zatemnenie povinna nutnost, aj do hotelov si nosim masku na spanie. Mne staci aj maly luc svetla a je dospane...

10. máj 2026
avatar

Spala som 11 hodín 😳😆

10. máj 2026