Baby, ako ste spali? Ja príšerne 😩😩
Nie si v tom sama, ja tiez zle. Od pol piatej hore lebo migrena a potom nie a nie zaspat... To budem zas unavena cez den 🙁
Ja tiež veľmi zle 😥. Snáď to bude ďalšiu noc lepšie 🙂.
Uz dlho som nespala normalne.
Neviem čím to je , ale takú zlú noc som už dávno nemala..
Ja mám takéto noci často a nieje to len tým že mám malé deti, dnes som hore od tretej
Mala som obavy lebo po dlhom case sama na dome. Kedysi som chodila vikend aj sama tak som bola zvyknutá. Nemáme este plot, ani žalúzie, okno v spálni je nízko a muž chce domalovat tak aj záclona chyba. Ale pes to asi vycítil a kedze je ako zvonček a spala vedla mna tak som prekvapivo vstala az 6:30.
Zle....ako celý posledný týždeň. Mame skoro 6 ročnú dcéru a chodí v noci buntošiaci. Bud začne plakať alebo príde k nám Neviem co sa jej deje, keď bola menšia nechcela pri nás vôbec späť a teraz príde každú noc.
Zle, ako uz 10tyzdnov so zlomenou nohou.
Spala by som výborne, len môj manžel bol akosi viac nabitý testosteronom, každú chvíľu ma budil a ja vždy, že nechaj ma, ja spím. 😀
dobre ako vzdy
Nato, že posledné týždne otrasne keďže mám pôrod za dverami, túto noc som bola len raz zobudená
spala som dobre, ale som strašne dolamana. Vcera som sice viac kmitala v kuchyni ..jaaaj, jasne, postelne pradlo (natahovanie a stahovanie) ma dolamalo. Ja by som chyžná byt nemohla 🙈
Zleee
Tuto noc fajn, minulu velmi zle, od 2:30 migrena jak svina🥲
Ja som isla spat o 23 a zobudila sa pred 7,00, spala som non stop asi bez pohnutia, ale tak ja chodim unavena v noci z prace a uz takmer 3 tyzdne cvicim, tak mam narok
Túto noc fajn, síce som okolo 6tej už bola hore, ale spala som fajn asi 7 hodín.
Neviem čím to je , ale takú zlú noc som už dávno nemala..
@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.
@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.
@marsmykkok sa mi neskutočné sny snívali.. A celú noc... Som si ráno musela silnú kávu urobiť, aby som sa dajako pozberala... A to kávu skoro vôbec nepijem..
@placem Ja celkovo od detstva zle spávam a u mňa je problém aj toto dlhé denné svetlo, že ráno o 4tej už pomaly svieti slnko a večer bude vidno do 22:00 pomaly, ja v lete spávam hrozne. Teda môže byť aj u teba že tieto dni čo sa predlžujú a veľa svetla je ti narušili režim. Ja som sa najlepšie vyspala tento november kedy bola celý november hmla a skoro žiadne svetlo... Proste veľa svetla a slnka mi na spánok dobre nerobí.
@marsmykkok svetlo nerobi dobre nikomu, pre mña je 100% zatemnenie povinna nutnost, aj do hotelov si nosim masku na spanie. Mne staci aj maly luc svetla a je dospane...
Spala som 11 hodín 😳😆
Ja super