icon

Pekny den, nemate skusenost, kedy zvykne byt prijem na traumatologickej prijmovej ambulancii v Nitre. Napisali manzelovi do spravy, ze 9:30 - 10:00, ale na webe FN NR maju 7:30 - 8:00. Pisu tam aj, ze obed ma len vtedy, ked ho prijmu do 9tej. Vsimla som si to az teraz, tak uz sa tam nedovolam, az rano...ale ideme taxikom, tak aby sme vyrazili vcas. Dakujem

avatar

Pokiaľ viem, nikde sa nechodí na príjem okolo 10:00. Všade rano, kde sa urobí príjem, pripadne odbery. Neviem, či ma hneď v daný deň zákrok, aby ho doriešili….

Dnes o 15:30
avatar

aj by som verila tomu času. Neraz bolo toľko pacientov na príjme, že sme boli na rade ozaj až po 10 hod. ale to bola iná nemocnica, nie Nitra.

Dnes o 15:40
avatar
@oriesocek

Pokiaľ viem, nikde sa nechodí na príjem okolo 10:00. Všade rano, kde sa urobí príjem, pripadne odbery. Neviem, či ma hneď v daný deň zákrok, aby ho doriešili….

@oriesocek ja som bola v NR viackrat, ale na urologii a tam ma prijimali zrana, ale nepamatam si presny cas..niekedy skor, niekedy neskor..len zase, aby sme tam nesedeli 2 hodiny...zakrok ma v piatok

Dnes o 15:41
avatar

Ono je to najhoršie v tých nemocniciach, že na príjem kazu prísť každému na rovnaký čas a kým všetkých spracujú… ale zase musia hlásiť aj stravu, aj všetko… nestretla som sa s tým zatiaľ, aby dávali v bežných nemocniciach príjem počas dňa v rôznych hodinach….

Dnes o 15:55
avatar
@oriesocek

Ono je to najhoršie v tých nemocniciach, že na príjem kazu prísť každému na rovnaký čas a kým všetkých spracujú… ale zase musia hlásiť aj stravu, aj všetko… nestretla som sa s tým zatiaľ, aby dávali v bežných nemocniciach príjem počas dňa v rôznych hodinach….

@oriesocek termin dostal na urazovej pohotovosti

Dnes o 16:00
avatar

Iná nemocnica, ale otec mal tiež neskorší príjem riadila by som sa tým, čo mu napísali do papierov.Mozno nechcú mať toho ráno veľa a prijímajú priebezne

Dnes o 16:30
avatar

dakujem, skusime sa tam dostat na 9-tu, ze aspon trosku skor

Dnes o 16:32
avatar

A kebyže zavoláte?

Dnes o 17:11
avatar
@oriesocek

A kebyže zavoláte?

@oriesocek ano, rano zavolam

Dnes o 17:20