Aká je Vaša obľúbená vianočná rozprávka, bez ktorej Vianoce nie sú Vianocami?
Popoluška 🙂
10. dec 2014
s tebou me bavi svet alebo este zvyknu davat ako vytrhnut velrybe stolicku.mam rada tomasa holeho 🙂
10. dec 2014
perinbaba 🙂
10. dec 2014
Aj ja mám rada Perinbabu, Mrázik,.... Popolušku už nemusím. Naopak, nemám rada tie s prepáčením "americké sračky" so Santom.
10. dec 2014
S tebou me bavi svet a Popoluska
10. dec 2014
Popoluska a Sam doma 🙂 ale vsetky maju svoje caro 🙂
10. dec 2014
Mrazik,Populška,Vianočna koleda,Anděl Páne,Jankove hračky 🙂