Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
24. apr 2017
2954 

60-dňová výzva: Získaj sexy postavu do plaviek!

Poznáš ten pocit, keď si oblečieš plavky a necítiš sa vo svojom tele vôbec dobre? Keď musíš sťahovať brucho pri kráčaní po kúpalisku? Alebo na ňom väčšinu času ležať, aby ho nikto nevidel?

Nie si v tom vôbec sama!

Nemáme síce žiadnu zázračnú pilulku na chudnutie, ale máme pre teba niečo oveľa lepšie - účinný NÁVOD ako sa do leta cítiť vo svojom tele fantasticky! A to nielen na leto, ale natrvalo. Hovoríš si: „Hmm, tak to chcem vidieť!“  Poď s nami do 60- dňovej výzvy s Fitshaker.sk!

Čo je to Fitshaker? A o akú výzvu ide? Rýchlo čítaj ďalej...

Fitshaker.sk je domáce online fitko pre ženy. Nemusíš strácať čas cestovaním do fitness centra, môžeš cvičiť vo svojej obývačke a to s TOP slovenskými a českými trénerkami!

Vo výzve do plaviek sme pre teba pripravili KOMPLEXNÝ 60-DŇOVÝ PROGRAM. Na chudnutie, formovanie postavy a plnenie si svojich veľkých snov o postave, v ktorej sa cítiš úžasne. Na každý deň budeš mať pripravený 1 videotréning na cvičenie doma (stačí len zapnúť PLAY a odcvičiť si cca 30-minútové video), každú nedeľu ťa budú čakať videá o stravovaní s profi výživovou poradkyňou a trénerkou Jankou Earl. K tomu si pridaj množstvo zdravých receptov a mailov na nakopnutie, ktoré ti budeme pravidelne posielať.

„Podarilo sa mi zhodiť 6 kíl a hlavne to bolo vidieť na oblečení. Celkovo ma to nabilo energiou a každým razom som sa tešila na cvičenie. Aj keď boli aj tie náročnejšie tréningy, ale s motiváciou každej cvičiteľky sa to dalo zvládnuť s úsmevom na tvári 🙂“ Tatiana, 29 r.

60-dňová výzva je pre teba, ak:

  • si nespokojná so svojím telom,
  • máš odhodlanie pracovať na sebe,
  • chceš upraviť svoje stravovacie návyky,
  • chceš sa konečne cítiť v plavkách skvele,
  • nejde ti iba o dočasné schudnutie, ale trvalú zmenu životného štýlu.

Našla si sa v niektorom z bodov? BINGO! Zapoj sa do Výzvy do plaviek a vydaj sa po ceste za svojím zdravším a krajším JA. Fitshaker tím ti bude radiť, vzdelávať ťa a podporovať… A ak vydržíš pracovať na sebe celé 2 mesiace, odmenou ti bude telo, na ktoré budeš hrdá!

Čo všetko ťa vo výzve čaká?

1. Každodenné CVIČENIE podľa Fitshaker videí – Na každý deň je pripravený 1 videotréning s profi inštruktorkou. Denne ti bude stačiť pol hodinka času a pripojenie na internet. Čakajú ťa rôzne funkčné a intervalové tréningy (napr. HIIT, Dynamic Pump...), cvičenia na bruško, ale i príjemné oddychové cvičenia s Yogou a Pilatesom.

2. Recepty a zdravé STRAVOVANIE – Dozvieš sa ako zdravo a vyvážene jesť. Nedáme ti žiadny hladujúci jedálniček. Postupnými, malými krôčikmi sa budeme učiť novým stravovacím návykom na zvýšenie energie, zlepšenie trávenia, pleti a samozrejme postavy.

3. Poriadna MOTIVÁCIA – Motivovať ťa bude nielen Fitshaker tím, ale aj ďalšie ženy, ktoré v tom budú spolu s tebou. V udalosti na facebooku môžeš diskutovať, radiť sa, pomáhať si, a podporovať sa. Lebo, kto ťa lepšie pochopí, ako človek, ktorý zažíva presne to, čo aj ty? Spoločne to pôjde oveľa ľahšie.

„Moja motivácia zapojiť sa do výzvy bola hlavne vrátiť sa k zdravému životnému štýlu, aby som mohla byť dobrým príkladom pre svojho syna. Chcem ho odmala viesť k správnym stravovacím návykom a pravidelnému pohybu, a keď bude mať za príklad rodičov, myslím, že to bude tá najlepšia motivácia i pre neho, a bude to brať ako samozrejmosť.“ Veronika, 26 r.

Ako sa zapojiť do výzvy?

Klikni na sexypostava.sk a pridaj sa ešte DNES. Registrácia je možná len do 1.5.2017, tak ju nepremeškaj! Výzva do plaviek začína 2.5. 2017.