Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
20. feb 2017
811 

Ako sa aj s problematickou pleťou cítiť sebavedome?

Trápi Vás problematická pleť? Ak áno, určite poznáte  pocit, ktorý v človeku dokáže vyvolať ranný pohľad do zrkadla. Zdesenie, hnev, stres... 

Vedzte, že nie ste jediná. Mnoho žien a hlavne dievčat v pubertálnom veku každodenne rieši svoje nedokonalosti na pleti a častokrát kvôli nim bojuje i s pocitmi menejcennosti či nižšieho sebavedomia. Niekedy sa dokonca vyhýbajú i kontaktu s ľuďmi, pretože majú pocit, že všetci zízajú iba na tie ich hrozné vyrážky.  Pravdou však je, že svoju pleť riešite zo všetkých naokolo najviac vy.

Marcela (20 rokov) pred a po nanesení make-upu Dermablend [3D KOREKCIA]

Značka Vichy sa rozhodla pomôcť ženám s problematickou pleťou cítiť sa každý deň čo najkomfortnejšie a získať späť svoje sebavedomie. Vyvinula korekčný vyhladzujúci make-up Dermablend [3D KOREKCIA],  ktorý je určený špeciálne pre mastnú pleť so sklonom k akné.

Čo tento make-up  dokáže? Vďaka unikátnej technológii Alliagel okamžite vyrovnáva nedokonalosti na povrchu pleti, ako je akné alebo jazvy po ňom. Minerálne pigmenty zasa poskytujú vysoké krytie. Nemusíte sa však obávať hrubých, viditeľných vrstiev make-upu. Stačí len jedna vrstva, ktorá v sebe spája benefity niekoľkých produktov: vyhladzuje ako báza, kryje ako korekčný make-up a zmatňuje ako púder. Vďaka ľahkej penovej textúre bude vaša pleť voľne dýchať.

Možno si poviete, že problémy pleti nestačí skrývať vrstvou make-upu, dôležité je proti ním bojovať a liečiť ich. Rozhodne s Vami súhlasíme.  Tento korekčný make-up obsahuje navyše aktívne látky ako kyselina salicylová a eperulín, ktoré upokojujú začervenanie a bojujú proti nedokonalostiam pleti. Navyše je vhodný i pre citlivú pleť , je nekomedogénny a hypoalergénny.

Problematická pleť je zdrojom trápenia pre mnohé z nás, preto je dôležité venovať jej primeranú pozornosť. Nikdy nepodceňujete dôkladné čistenie pleti ráno a večer  a taktiež nezabúdajte na hydratáciu! Mýtus, že mastná pleť nepotrebuje krém je fakt len mýtus 🙂

Nenechajte si teraz navyše ujsť šancu vyhrať balíček produktov dennej rutiny pre problematickú pleť od Vichy a zúčastniť sa špeciálneho dňa venovaného práve Vám!

Tu nájdete viac informácií o súťaži a súťažný formulár