Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
3. apr 2017
525 

Chcete sa ešte tento rok kúpať vo vlastnom bazéne? Príďte na bazénový festival ALBIXON!

Spoločnosť ALBIXON, najväčší český výrobca bazénov a zastrešení v Európe, pozýva všetkých zákazníkov na už tradičný bazénový festival, ktorý sa uskutoční vo všetkých pobočkách ALBIXON v dňoch 6. – 8. 4. 2017. Všetkým návštevníkom tu budú ponúknuté skimmerové a prelivové bazény, všetky bazénové zastrešenia a kompletný sortiment vírivých vaní BRILIX® za mimoriadne ceny. Navyše na vás i vaše deti bude v bazénových centrách na našich pobočkách čakať bohatý sprievodný program.

Bazénový festival je jedinečnou príležitosťou pre všetkých, ktorí práve uvažujú o kúpe bazénu, zastrešenia alebo vírivej vane. Aprílový termín festivalu je navyše poslednou šancou k tomu, aby ste sa mohli ešte tento rok kúpať vo vlastnom bazéne! Všetci zákazníci majú tiež možnosť získať zľavy na výrobky ALBIXON, a to vo všetkých pobočkách spoločnosti ALBIXON. Zvýhodnené ceny sa vzťahujú na skimmerové a prelivové bazény ALBISTONE®, a to aj na novinku ALBISTONE G2 8 mm. Tieto bazény novej generácie predstavujú inovatívne a zatiaľ aj celosvetovo jedinečné riešenie bazénov s inštaláciou v zemi, ktoré využíva polystyrénové stratené debnenie, podobne ako niektoré nízkoenergetické alebo pasívne domy. Stavebná príprava pre bazén je vďaka systému G2 hračkou.

Ak si ako zdroj vyhrievania vody v bazéne navyše zvolíte tepelné čerpadlo, nemusíte sa ani v budúcnosti obávať cien energií a váš bazén už bude naozaj takmer „pasívny“. Ďalšie príslušenstvo, ktorého zaobstaranie by ste mali posúdiť hneď pri nákupe bazénu, je napr. vysávač, ktorý je vhodný pre jednoduchú údržbu bazénu. K zachovaniu teploty vody v bazéne do značnej miery prispieva aj jeho vhodné zastrešenie, preto sa zľava vzťahuje aj na modely zastrešenia Klasik, Dallas, Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO, Monaco a Monaco Future. Festivalová zľava sa ďalej vzťahuje aj na vírivky, a to na všetky modely sortimentu BRILIX®.

Zákazníci, ktorí sa chcú o kúpe bazéna poradiť ešte pred začiatkom festivalu, majú možnosť vyplniť jednoduchý online formulár, ktorý nájdu priamo na webových stránkach. Špecialista zo spoločnosti ALBIXON ich potom bude čo najskôr kontaktovať a pomôže im s výberom vhodného bazénu, zastrešenia nebo vírivky.

Sprievodný program sa tentokrát ponesie v duchu Hollywoodu, slávnych hviezd a retra.

www.albixon.sk