Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
13. nov 2017
1395 

Málo času na deti a priškrtený rodinný rozpočet? Máme riešenie

Byť pracujúcou mamou a zároveň sa stíhať venovať naplno deťom je odvážne rozhodnutie. Až 76 % populácie si podľa prieskumov myslí, že mamičky majú ťažkosti zladiť kariéru s rodinným životom. Zároveň rovnaké percento uvádza, že tehotné ženy a matky sú na trhu práce znevýhodňované. Vyber si preto prácu, ktorá tieto štatistiky zlepšuje a neoberie ťa o čas s rodinou.

Klasický pracovný čas od 8:00 h do 17:00 h príliš neladí s harmonogramom, ktorý si vyžadujú deti a rodina. Do školy, zo školy, na krúžky, nakúpiť, navariť, upratať, domáce úlohy a aj trošku zábavy sa snažíme vtesnať do rozlietaného týždňa. A ešte nebodaj zavíta choroba alebo veľký projekt v práci. Dá sa to aj inak.

V poisťovni Generali majú mamičky dvere otvorené. Vieme totiž, že majú výborné organizačné a komunikačné schopnosti, sú pracovité, záleží im na klientoch a snažia sa hľadať rýchle a inteligentné riešenia. Taktiež si uvedomujeme, že potrebujú časovú flexibilitu a príjem, ktorý pokryje zvýšené náklady, ktoré jednoducho pri deťoch sú. Preto je práca obchodnej konzultantky pre ne ako stvorená!

O čom je táto práca?

Práca obchodnej konzultantky u nás už dávno nie je o chodení od dverí k dverám s kufríkom plným papierov, mimo kolektívu, bez zázemia a o neistom príjme. V Generali sa snažíme rúcať mýty o práci „poisťováka“ a našich vyše 500 obchodných konzultantov pracuje v digitálnom prostredí s modernými aplikáciami, plánujú si prácu a pracovný čas podľa seba, no zároveň majú zázemie a podporu silnej spoločnosti. Len z centrály ich podporuje 41 ľudí a v regiónoch až 50 manažérov obchodných skupín. A na rýchlu voľbu v telefóne si pokojne môžu nastaviť našich trénerov vzdelávania, ktorí sú tu pre nich.  

Čo ako mamička oceníš?

 • Môžeš si zladiť prácu s rodinou vďaka flexibilnej pracovnej dobe a variabilnému miestu práce.
  • Sama si plánuješ pracovný čas tak, aby si stihla vyzdvihnúť deti zo škôlky, zaviesť ich na krúžky alebo venovať sa sama sebe.
  • Potrebuješ ostať doma s chorým dieťatkom? Žiadny problém, plnohodnotne vieš pracovať aj z domu vďaka našim moderným digitálnym systémom.
  • Môžeš pracovať na pobočke alebo v teréne, napríklad aj v tvojej obľúbenej kaviarni. Záleží len na tebe.
 • Výška tvojho príjmu je neobmedzená, zarábaš podľa vlastnej šikovnosti. Priemerný mesačný príjem obchodného konzultanta u nás je 1 287 €.
  • Na začiatok dostaneš fixné štartovacie odmeny mesačne od 300 € až do 1 000 €.
  • Poskytneme ti databázy klientov na zobchodovanie.
  • A ešte aj môžeš získať extra príspevok, tzv. Mamičkovskú superprovíziu vo výške až 10 % z produkcie.
 • Tvoje vzdelávanie platíme my a organizujeme ho buď online, alebo tak, aby si nemusela cestovať od rodiny. Navyše, u nás je budovanie kariéry transparentné a dopredu vieš, kam sa môžeš dostať, čo získaš a čo preto musíš urobiť. Preto nič nebráni tvojej sebarealizácii aj popri deťoch.
 • V Generali s hrdosťou budujeme komunitu mamičiek, v ktorej ťa radi privítame.
  • Organizujeme motivačné súťaže a ceny pre mamičky.
  • Vytvárame detské kútiky v mieste pracoviska.
  • A stále prichádzame s novinkami!

Práve teraz rozširujeme našu mamičkovskú komunitu obchodných konzultantiek. Zisti viac na www.prijemnepondelky.sk, kde o svojej práci hovoria naši skutoční obchodníci, ktorí sa na pondelky tešia rovnako, ako na piatky.