Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
13. jún 2017
330 

Módna inšpirácia pre nastávajúce mamičky

Tehotenstvo a materstvo patrí k najkrajším obdobiam v živote ženy, ale rastúce bruško často vyžaduje obmenu šatníka a to od spodného oblečenia až po šaty, sukne, nohavice i bundy. Ani po pôrode sa šatník ihneď nevráti do starých koľají. Postava ešte nejakú dobu nebude tým čím bola a novonarodené bábätko vyžaduje neustálu pozornosť. Oplatí sa teda investovať do oblečenia, ktoré je variabilné pre obdobie tehotenstva i materstva.

Na prechádzky v chladnejšom počasí je výbornou voľbou variabilná tehotenská softshellová bunda 3v1 od ALPINE PRO, ktorá je navrhnutá pre čakajúce mamičky, aj tie, ktoré už nosia deti v šatke alebo nosítku. Bunda má špeciálne odopínateľnú vsadku na tehotenské bruško a nosiacu vsadku, ktorá kryje telíčko a hlavičku dieťatka. Bundu oceníte hlavne pri cestovaní do práce, alebo v prírode, pri nákupoch, i bežných záležitostiach sprevádzajúcich materstvo, pretože vďaka nej budete mať obe ruky voľné. Softshellovú bundu si užijete aj bez vsadky pri prechádzkach s kočíkom. Vo svojom šatníku už ju má napríklad aj moderátorka Lucie Křížková:  

„Na této bundě mi přijde obzvlášť skvělé to, že jí můžete nosit před, během i po těhotenství. Nechtělo se mi úplně kupovat těhotenský kabát, který unosím tři nebo čtyři měsíce a co pak s ním. Sama jsem byla těhotná přes zimu, a když se Lola narodila, řešila jsem to tak, že jsem jí měla v nosítku, přes nosítko uvázaný svetr a na sobě kabát. Teď už ale na procházky s Lolou oblékám hlavně tuto variabilní bundičku.“

Viac informácií o bunde 3v1 Straita získate na alpinepro.sk/straita